Wpis z mikrobloga

przeciez Ty kompletnie nie rozumiesz o czym ja mowie


@Duszqable: ależ rozumiem doskonale ( ͡° ͜ʖ ͡°) przekonujesz mnie, że nie każda gra jest dla wszystkich, a w przypadku gdy ktoś czegoś nie lubi to jego wyłącznie subiektywna ocena może być nieadekwatna do faktycznego stanu gry.. jednocześnie robisz fikołka, ze nie tyczy się to Twojej subiektywnej oceny CP2077, bo ten tytuł uważasz osobiście za słaby (
  • Odpowiedz
@tarkaz:

Twojej subiektywnej oceny CP2077, bo ten tytuł uważasz osobiście za słaby


on jest obiektywnie slaby.
fabuła ma dziury, technologicznie nie wyrabia, optymalizacja ssie pałe, poboczne aktywnosci praktycznie nie istnieja, chyba, ze kogos bawi rozwalanie randomowych gangow w kolko bez konca, sterowanie pojazdami i fizyka zniszczen to
  • Odpowiedz
@tarkaz: i ostatanie

, ja je wyłącznie komentuje wytykając śmieszność niektórych argumentów, takich jak to, że np. chodzenie na siłownie w megabloku czy możliwość przemalowania auta, uczyniłyby z cyberka grę stulecia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


twierdzisz, ze rozumiesz, a widac, ze nie, bo NIKT nie uzyl takiego argumentu. to tylko przyklady aktywnosci z innych gier, ktore pasowaly do swiata, a brak tuningowania samochodow to tylko wytkniecie
  • Odpowiedz
nie. Jakbyś usunął całą zawartość poboczną z gta i zostawił same misje to gra byłaby pusta.


@KaiserBrotchen: Chcesz mi powiedzieć że grając w GTA V spędziłeś znaczną ilość czasu używając tych mechanik? Grałeś nieironicznie w jogę, jakieś tenisy etc.?

Jestem ~pewien że dla większości graczy te rzeczy mogły nie istnieć. I nie, gra nie byłaby pusta. Rdzeniem gry (a właściwie serii) jest otwarty świat gdzie poruszasz się pojazdami - no i pościgi z policją, bronie, strzelanie. Co robi się w pewnym momencie repetytywne, ale generalnie jest spoko. Oprócz tego masz
  • Odpowiedz