Wpis z mikrobloga

Ciekawe jest to że zamiast myśleć rok temu o tym by kredytobiorcy brali lub przekształcali obecne kredyty na stałą stopę procentową zamiast zmiennej. To teraz glapa jest w takiej dupie że sam nie wie co ma robić. Mimo iż powinien znacznie te stopy podnieść już na czerwiec...
Instytucje jak RPP, rzecznik przedsiębiorców i banki gówno zrobiły przez ostatnie dwa lata, a teraz wszyscy się zastanawiają jak zamieść obecny problem pod dywan xd
#rpp #ekonomia #nieruchomosci
  • 7
@GrochenMochen: tak wygląda polityka PiSu od podszewki. Rpp to tylko odbicie. Z tym, że polityka na przeczekanie może się okazać niewidoczna jak tępi jakieś LGBT czy aborcję, ale drożyznę widzi każdy. Tam nie da się zamknąć oczy i odpalić mrma it's fine. Bardzo dobrze, żeby PiS upadł to polscy muszą stracić bardzo dużo pieniędzy, skoro Polacy nie rozumieją tak ważnych rzeczy jak praworządność, sądy, tk. Każdy jak zbiebdieje o 80% to
@milvanb: Praworządności trzeba przestrzegać, a politycy obu partii tego nie robili. Jedni trochę bardziej, drudzy trochę mniej. I znowu ten symetryzm... Btw. temat zszedł na politykę, zastopujmy. A ludzie się nie angażują, bo nie chcą się kłócić i denerwować, i tu ich rozumiem. Odkąd przestałem interesować się polityką stałem się spokojniejszy. Potem zobaczyłem co wyprawia Zarząd Dróg Miejskich i znowu się denerwuję. Jako jednostka po prostu nie mamy żadnego wpływu, bo
@milvanb: @saviola7: Cieszy mnie, że dyskusja się zrobiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do polityków to mamy takich jak wyborcy... Niestety to nasze odzwierciedlenie tego co jest w sejmie to odbicie lustrzane wyborców.
Ja nie chce klasyfikować to czy ktoś z PiS czy PO. Sam w wyborach samorządowych do sejmiku głosuję na polityka z PiS, ale to jest normalny człowiek, bardzo mądry i zna się na
@GrochenMochen Stabilność polega na tym że coś posiadamy i dlatego wśród Polaków tak silnie zakorzenione jest posiadanie własnego domu czy mieszkania.

Zwróć uwagę na niska edukację społeczeństwa, ludzi wychowanych w komunie, dlatego nie rozumieją oni nowych instrumentów finansowych takich jak prawa intelektualne, akcje czy własność w przedsiębiorstwie.

A jeśli chodzi o inflację to powinieneś wyjść szerzej niż kraj czy Europa, bo problem jest globalny. Wyeksportowaliśmy przemysł, produkcję do Azji to teraz ponosimy