Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawaliłem sprawę z ZUSem. Miałem układ ratalny, jednak ostatni rok był tak #!$%@?, ze nie byłem w stanie tego płacić. No i efekt taki, ze układ ratalny został zerwany, definitywnie bo nie dałem rady uzbierać na utrzymanie układu w mocy. Czy jest opcja, ze ZUS, o ile dobrze to uargumentuje, zawrze ze mną ponownie taki układ? Czy już po wszystkim. Teraz wychodzę na prosta i byłbym w stanie to płacić, ale zadłużenie jest na tyle duże, ze brak tego układu oznacza dla mnie bankructwo. #zus #podatki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b1017ff6a171000ab1d19e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 6
OP: @Dziarski_Henk1991 płaciłem przez ponad rok bez opóźnień. Potem zaczęły się problemy i drobne poślizgi, dwa razy skorzystałem z odroczenia płatności i zapłaciłem te należność w terminie, niestety potem był dramat, odroczyłem płatność jednak nic mi to nie dało, nie byłem w stanie tego zapłacić i tak układ został zerwany. Pociesza mnie myśl, ze w moim oddziale ZUSu są naprawdę super ludzie, wiec, jeśli to zależy od urzędnika, to może jest
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz uderzać. Jak masz historię że spłacałeś byłbym dobrej myśli. ZUS z tego co podsłuchałem tez nie chce wyjść na grabaża działalności i takie układy podpisuje bo wiemy jak często wygląda rzeczywistość po pandemii. Gdyby zajmowali każdemu konta to przybiliby sobie że ZUS dojeżdża firmy w ciężkim czasie pandemicznym ;).

Daj znać jakbyś coś ustalił u siebie, sam czekam ale tym razem wyjątkowo długo.