Wpis z mikrobloga

@Kawaleriapl: nie przejmuj się @Popularny_mis, on jest psychicznie skrzywdzony przez E60 i będzie gadał na nią zawsze i wszędzie :D oby silnik i skrzynia były w porządku, z resztą sobie poradzisz, taki sterownik świec chociażby to jest koszt 150zł przy regeneracji, czyli jak na #e60 żaden
@cherrz racja, jak większość użytkowników tych tragicznych samochodów. Sterownika nie musi naprawiać jak nie dpfu oni i bez świec żarowych dobrze palą. Przy takiej mocy to najpierw będą problemy a hamulcami. No nic, ja już spadam z tego wątku bo sobie traumę przypominam.
@Wolf1986 na rozrzad się szykuje bo drogi niemiłosiernie, reszta zrobiona.
@cherrz nie przejmuje się tylko przyjąłem do wiadomości ze ktoś ma zle doświadczenia i to nie bez powodu :P

Na każdych doświadczeniach należy się uczyć
@cherrz: no ja się boję tych turbin. Jedna jest #!$%@? droga, a tu masz dwie pod maską...
pierwszy bok na trybie sport zaliczony i woooooow nawet w poślizgu robi dosłownie to co się chce. Podoba mi się bardzo jeżeli chodzi o odczucia jazdy
@Wolf1986 no rozrząd to słyszałem i po 10. Cały zestaw klocki i tarcze mam nówki. Długa historia ale w skrócie w rodzinie mam jeszcze jedno e60, klocki były kupione, źle wytłoczone oddane na gwarancje założone były kolejne inne a te z gwarancji wróciły i są dla mnie :V
@Kawaleriapl: Każde BMW to pare tysięcy przy dowolnej usterce. Wtryskiwacze też swoje kosztują, a masz ich 6 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ile dałeś, jaki przebieg?


@pejczi: Nie przesadzaj... plus jest taki, że dużo tego jeździ i na grupach masz masę używanych części, sporo można samemu zrobić
@cherrz 280tys, 35tys zdaje sobie z tego sprawę xD 2 turbiny, 6 wtrysków, pieryliard rzeczy w wyposażeniu, drogi rozrzad xD Ja po tym wpisie budziłem się co godzinę bo śniło mi się, że coś się spieprzyło
@Kawaleriapl: XDD nie przezywaj tak, ja też na początku trochę tak miałem, ale jeśli będziesz ciągle myślał jak drogo będzie gdy sie coś #!$%@? to nie będziesz czerpał radości z każdy, będziesz sie bał wcisnąć podłogę bo jak to tak do odcinki kręcić... jeździć, obserwować :D baw sie tymi 370 kucami