Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kezioezio: studiujesz sobie prawo, potem kończysz aplikacje sędziowską, udaje Ci się znaleźć wakat, na który cię przyjmują. Opozycja wywala cię z pracy xD
  • Odpowiedz
.pierwszy z brzegu taki np Sławek zegarek


@c43amg: lol xDD

i przywołujesz właśnie gościa który jest sztandarowym przykładem różnicy - który z powodu zegarka - nie że go ukradł czy coś - ale że po prostu nie wpisał do deklaracji, i został #!$%@? ze stołka, i to zakończyło obiecującą karierę polityczną

porównaj to do tych wszystkich afer, przekrętów, oszustw, obecnej władzy, które spływają po nich jak po kaczorze, a społeczeństwo już
  • Odpowiedz
@spere: Ale my tu akurat o wykształceniu rozmawiamy a napisałem o zegarku bo nazwiska ja nawet nie pamietam..zapamietany zostal jako sławek zegarek
  • Odpowiedz
@c43amg: ale dlaczego zapamiętany został? bo z powodu głupiego zegarka skończył karierę

porównaj to z Morawieckimi, Sasinami, Obajtkami, Mejzami, Srebrnymi, itd, itp
  • Odpowiedz
Trochę to nieuczciwe wobec bogatych, bo ci nie mają żadnych dodatkowych benefitów z faktu łożenia na biednych.


@mroznykasztan: Całkiem ciekawy argument. To teraz się zastanów dlaczego bogaci nie przenoszą swoich biznesów na np. Ukraine lub w ogóle do krajów 3 świata?

W długim terminie mają wysokie korzyści z infrastruktury czy wysoko wykwalifikowanych pracowników. Dlatego duże firmy chętniej wybiorą Szwecję czy GB niż Ukrainę, Rosję albo jakiś biedny kraj. Mimo że te
  • Odpowiedz
was chyba #!$%@? zeby sie czepiac tych wszystkich sedziow powolanych po 2018m


@Niemamwiedzy: nalezy sprawdzić kompetencje wszystkich sędziów powołanych przez organy do tego nieuprawnione. Może to chwile zająć ale bez tego nie ruszymy do przodu. Będzie ciężkio, ale jako kraj nie możemy sobie pozwolić w kwestii niezależności wymiaru sprawiedliwości na cień wątpliwości.
  • Odpowiedz
@dqdq1: Piotrowicz ktory jest obecnie sedzia tk to dla mnie ktos zupelnie niegodny tego zeby zajmowac tak zaszczytna funkcje. Jestem.natomiast pewien ze jest to na tyle inteligentny czlowiek ze zdalby jakikolwiek test kompetencyjny.

Jezeli ktos zostal powolany na stanowisko z klucza partyjnego to najczesciej nie brak mu kompetencji a kregoslupa moralnego. I zeby byla jasnosc nie wszyscy powolani przez pis to ludzie zle sprawujacy swoja funkcje. Przykladem osoby ktora jest nominatem
  • Odpowiedz