Wpis z mikrobloga

Jaka piękna katastrofa.

Luna Dude - projekt, o którym dowiedziałem się tutaj i któremu mocno kibicowałem, właśnie zrobił fikołka.

Po tym, jak po roku albo dłużej Meranom nie był w stanie wyprodukować z Vostokiem zegarków i w końcu jasno powiedział, że ich po prostu nie będzie, człowiek ogarniający cały projekt postanowił nawiązać współpracę z Micromilspec - bliżej nieznanym microbrandem z Norwegii. Efektem tego jest zwiększenie ceny zegarków z 200 dolarów (choć jeśli dobrze pamiętam, zaczynaliśmy dużo niżej) do niemal 1000 dolarów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli miałbym prorokować, to projekt w ogóle nie zostanie zrealizowany, bo wszyscy zainteresowani zrezygnują.

Do posta dołączam pierwotny projekt, w komentarzu wersja najnowsza.

#zegarki
whst - Jaka piękna katastrofa.

Luna Dude - projekt, o którym dowiedziałem się tuta...

źródło: comment_1638951747eiPZQNuJBecdCbSbNoDUK7.jpg

Pobierz
  • 17
@whst również jestem na pokładzie i również będę musiał zrezygnować. Pierwotna cena 200$ była akceptowalną jak na zegarek- ciekawostkę, niestety 1000$ jak już wspomniałeś to o wiele za dużo. Jeśli śledzicie grupę FB to sami możecie zauważyć, że bardzo dużo osób już się wycofało lub deklaruje to w najbliższej przyszłości. Smutne...liczyłem na to, że projekt jednak wypali
@whst: Też mam nr rezerwacji, pierwotny projekt był zajebisty, świeży z jajem. Nowy to już po prostu zjazd w dół bez trzymanki 1000$ za to coś to śmiech. Autorowi włączyła się opcja guru sekty przez masowanie ego i wychwalanie pod niebiosa na fb, a na każdą krytykę reagował histerycznie, że to hejt. Szkoda to by był piękny toolwatch w kolekcji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@whst: jak zapowiedzial, ze zmienia producenta i bedzie na sellicie etc, to bylo jasne, ze cena pojdzie w gore. Liczylem na $400-500 i zachowanie "vibe" pierwotnego projektu. Wyszedl zupelnie inny zegarek za $930 xD Jak tylko to zobaczylem w mailu, to od razu przeskrolowalem do linka "unsubscribe" i wyszedlem z grupy na fb.
Troche szkoda, ale plakac nie bede.