Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 27
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:00, Środa, 08 grudnia 2021. Imieniny: Marii, Światozara, Makarego. Słońce podniesie się dziś o 07:54. Świecić będzie 7 godzin i 29 minut, w zenicie znajdzie się o 11:38 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:23. Ciemna noc zapadnie o 16:53, ale gwiazd można wypatrywać od 16:07.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:0...
  • 16
No i #!$%@?, nie będzie nowej pracy, nie będzie niczego () Te #!$%@? o mnie zapomniały i próbowały tłumaczyć się tym, że niby ja miałam do nich zadzwonić. Ja się tylko dopytałam, czy mam do nich zadzwonić, czy oni do mnie i stanęło na tym, że ONI mieli dzwonić. Nawet #!$%@? nie powiedzieli, że już mają kogoś, żadnego "dziękuję" czy "#!$%@?" (,) Mam już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@omi-omi: HRy to jakaś osobna rzeczywistość. Kiedyś mi baba próbowała wmówić, że się spóźniłam na rozmowę. Niby rozmowa była na 11, a przyszłam na 11:30. Tylko, że to była rozmowa wewnętrzna w firmie, więc to ona wrzucała mi spotkanie w kalendarz w Outlooku na 11:30.

Najśmieszniejsze, że pracowałyśmy w tym samym budynku, więc byłam na miejscu nawet nie od 11:00, ale od 8:00. Ale próbowała mówić, że pewnie spóźniłam się na