Wpis z mikrobloga

Tak w sumie to trochę mi szkoda Klapessy. Była jaka była, w trakcie się trochę poprawiła jak kija z doopy wyciągnęła trochę. Wydaje mi się, że od początku Mil jej wpadł w oko i trochę się w nim zauroczyła. A on cały czas ją olewał. Jechał po niej najpierw pomału a potem coraz ostrzej takimi chamskimi, bardzo prostackimi niby żartami. Niby to miało być śmieszne, że pozwolił jej wstać od stołu. Klapessa tego nie zakumała, ale przeszła do porządku dziennego. Potem te żarty były coraz bardziej prostackie. Niestety już było wiadomo, że nie mają jak się przeparować Mil po chamsku dalej prostacko żartował. (Te jego żarty rozumiała Siara i dlatego chciała z nim być- to jej poziom)
Pod koniec gdy z Pyrdkiem i Świnią we czwórkę siedzieli w pokoju jechał na Świnie w sumie słusznie ale i na Klapesse dość ostro.
Miał jej serdecznie dość i tego udawania, że relacja się rozwija. Nawet Uszaty stwierdził i inni na pandorze, że ich relacja nie jest najlepsza.
Gdy stali przed wyborem pary na finał nawet nie chciał jej podać ręki, żeby wsparcie dać a jego mina wiele mówi

#hotelparadise
Pobierz crazy_frog - Tak w sumie to trochę mi szkoda Klapessy. Była jaka była, w trakcie się ...
źródło: comment_1638921781YctXMX1MBHC14c3Gq6B9Rj.jpg
  • 22
@hyatt: zdjęcia wyrwane z kontekstu, zgadzam się co do chamskich żartów, ale taki jest i kierował je do wszystkich, Klapessa ok, pozbierana wrazliwa dziewczyna , on gwiazdor czekający że bedzie za nim latać, biologii na siłę nie zmienisz, o wszystkich dbał tylko nie o swoja kobietę, chociaż w nocy to się do niej kleił, kleił, na live było wszystko, szczerze powiem że chłopa nie rozumiem
@crazy_frog: a moim zdaniem to ona mu się podobala, może nawet coś do niej poczuł ale gościu jest niedojrzały, może jakiś zablokowany i po prostu odpycha takimi chamskimi gadkami osobę na której mu zależy. Wiem bo sama tak robiłam ale to pewne rzeczy muszą się w głowie poukładać żeby to się zmieniło. Vanessa mówiła że po programie Mateusz się otworzył. Ostatecznie nie jest mi jej szkoda bo długo też nie próżnowała
@crazy_frog: Pyrdek xddddd haha, czy ta ksywa była już wcześniej używana? Xd mi też żal Klapesski, byla moja ulubienica. Mil to sobie z ciposzem obydwoje pozwalali na coraz bardziej prostackie żarty, a mil to chyba ze strachu, ze coś poczuje do niej bo wyglądało jalby od początku założył ze to nie dziewczyna dlw niego, ze to zmalowana lala szukająca typa z grubym portfelem i ze nie sprosta i się rozczaruje, złamie
@Czarendze1r: Samym wyglądem długo się w życiu nie pociągnie gdy inne rzeczy odpychają. Ona jest młoda i na razie przeszkadza jej zmarszczka tłuszczyku na brzuchu u faceta, ale z biegiem lat zmniejszy wymagania
@Igauana: Pyrdek to było kiedyś na ich live /story gdy z Milem gadali, że Pyrdkiem go nazywał a on się niby złościł. No i tak mi jakoś to przylgnęło do niego Mil go wyśmiewał a on podchodził do swojego wzrostu z dystansem.
Faktycznie może Mil zdał sobie sprawę, ze nie sprosta oczekiwaniom Klapessy i że to dziewczyna nie dla niego ze względu na jego przekonania odnośnie wiary(seks po ślubie, dlatego wcześniej
@Czarendze1r: Serio? Czyli co, według ciebie powinna była zarywać do Miłosza, który stał się jej partnerem z musu i tylko na kilka dni? Poza tym śmiałe twierdzenie, że Miłosz mógł jej się nie spodobać tylko wizualnie. Co innego nawiązać z kimś przyjacielską relację, co innego być z kimś w związku... Biorąc pod uwagę jak Ciposz potrafił w programie traktować Fitnesiarę, powiedziałabym że Klapessa miała więcej powodów niż wygląd by Miłoszna nawet
@crazy_frog: no i właśnie, jeszcze te przekonania odnośnie wiary. Ale podobała mu się ewidentnie tylko nie potrafił tego przyjąć jak dorosły facet, zachowywał sie jak gimbus, któremu podoba sie dziewczyna, hormony buzują a on nie wie co z tym zrobić. Jeszcze dojdzie do jakiegoś zbliżenia, a to mama przeciez oglada i cala parafia i co powiedzą. Zatrzymał sie więc na etapie ciągnięcia za warkocze i #!$%@? do kolegi z ławki.