Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak wygrać mecz grając prawie całym rezerwowym składem (z podstawy wyszli Alisson, Mane i Salah, z czego Mane i Salah tylko temu, że niedługo jadą na PNA, więc klubowi aż tak nie zależy na ich odpoczynku), grając kompletnie o nic z drużyną, która walczy o być albo nie być w LM i koniec końców nawet w LE nie zagrają.

Wiem, że Milan ma dużo kontuzji, ale bez przesady xD
#pilkanozna #mecz #ligamistrzow #lfc
  • 7
@pmub: ja wiem, sam jestem sympatykiem, ale jak zobaczyłem składy to byłem przekonany, że Milan to jednak uciągnie, szczególnie że LFC gra o żadną stawkę, jedynie punkty do rankingu i pieniądze (wcale nie jakieś duże w porównaniu do tego co mają z praw telewizyjnych z ligi), a Milan gra jednak o wszytko. Ale patrząc na przebieg meczu to Milan tutaj nawet nie zasłużył, nie grali dobrze, nie stwarzali sytuacji, to nie
@Cinkito: Po części Milan CL musi się uczyć od nowa i to dla mnie był taki sezon za który musieli zapłacić frycowe. Pamiętam jak słabo wyglądała Borussia w pierwszym sezonie w CL po zdobyciu pierwszego mistrzostwa Niemiec z Lewym, Kubą i Piszczkiem. Rok później byli w finale. Milan nie jest jak dla mnie jeszcze gotowym produktem.
@Cinkito: To jest klątwa mediolańska. W 2019 to samo zrobił Inter, który porobił potężne transfery z Lukaku na czele i miał mieć predyspozycje do ugrania nawet półfinału a skończyło się na tym, że wyszli pierwszym składem na Barcelonę która miała już pierwsze miejsce w grupie załatwione i zapewne polecenie o nie spuszczaniu się trenera nad tym meczem bo Inter był w potrzebie a Barca śliniła się do Lautaro. Skończyło się na