Wpis z mikrobloga

@Klaatu_barada_nikto: Czekaj czekaj, to tam można sobie od tak po prostu wejść na wycieczkę?

Sprawdziłem oferty pracy ale trzeba niestety mieć usa'owe obywatelstwo.

Przemysł rakietowy w USA jest traktowany jako przemysł wojskowy, przez co to wymaganie. Z tego co pamiętam to Elon żalił się kiedyś na to, że nie może sobie pościągać naprawdę wartościowych ludzi z innych krajów przez to prawo.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lerlaone: @prawiedobrze: wiem, wiem, że to przemysł rakietowy i trzeba być obywatelem bo sprawdziliśmy to z kumplami z pracy jak Musk ogłosił budowę starbase.
A co do zwiedzania, to starbase jest poprzecinane normalnymi ulicami. Wszedzie jest zakaz wstępu na tereny prywatne ale sn15 i 16 są zaparkowane przy ulicy - dosłownie. Jak jest road closure to stoją znaki gdzie markerem są wpsiane daty i godziny i wtedy nie podjedziesz.
A
@Klaatu_barada_nikto: ciekawe co się stanie ze Starbase jak projekt Starship pójdzie w ciągu 1-2lat do piachu.Może Disney odkupi i przerobi na wesołe miasteczko?Kilka fajnych wysokich konstrukcji,można zrobić karuzelę,rollercoaster czy spektakularne punkty widokowe.Farmę z silosami na paliwo można za to przerobić na silosy zbozowe.