Wpis z mikrobloga

@Kadet20: mi mBank zablokował "dla mojego bezpieczeństwa". Wszystko, łącznie z kartami i blikiem. Nie miałem dostępu do środków. Parę godzin zajęło żeby się do nich dodzwonić i to odkręcić. Najlepsze, że nawet żadnego info nie dali o blokadzie. Skapnąłem się jak chciałem coś kupić.

I tak, przy przelewie przychodzącym z giełdy. Masakra jakaś.
@Kadet20: revolut też mi zablokował przy którejś wypłacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W przypadku banku to powinno wystarczyć jak powiesz im, że to Ty dokonywałeś przelewu dobrowolnie. Jeśli blokują to tak jak pisałem dla "naszego bezpieczeństwa". Także jeśli zablokują to wystarczy, że potwierdzisz że to Ty przelewałeś kasę.
Mi mBank zablokował w sobotę rano gdy robiłem przelew przez zondę (czyli stary bitbay). Udało mi się odblokować i zrobić jeden przelew na 2k, po czym zablokowali mnie znowu.. ogólnie miały być zakupy, bo wiadomo co się działo, a ja akurat z imprezy wracałem i byłem o 7 przy kompie jak zobaczyłem na telefonie co się odwala. Także kupowanie na spadkach w tym przypadku mi nie wyszło.. Wcześniej przez binance było ok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kadet20: załóż konto na revoult, z ing na revoult, później na binance. Ja mam jeszcze revoult-coinbase-binance. Kiedyś binance nie orzyjmował wpłat w euro. Z revoulta na giełdy kasa idzie 2 minuty.