Wpis z mikrobloga

Dzięki nagłośnieniu sprawy przez wiele osób i pomocy organizacji Parwana już po dwóch tygodniach wróciła do swojego rodzinnego domu. - "Jestem naprawdę szczęśliwa. (Fundacja) uwolniła mnie od sporo starszego ode mnie męża"- mówiła dziewczynka, wracając do domu.


Lewactwo znowu ingeruje w prawa wolnego rynku. Po ile można kupić dziś dziecko? Korwin mówił coś o $20000 ale to było dawno, a inflacja na pewno swoje zrobiła
#kapitalizm #wolnyrynek #4kuce #antykapitalizm
Gwendeith - >Dzięki nagłośnieniu sprawy przez wiele osób i pomocy organizacji Parwana...

źródło: comment_1638895956WFPsHk8yW2HsYeG5Z3ZI7x.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prewenaza: no płód ma potencjał do tego. Ale ja mam potencjał do zostania prezydentem. Czy to znaczy, że mam być traktowany jak prezydent? Wliczając pensje i tym podobne benefity.
  • Odpowiedz
no płód ma potencjał do tego. Ale ja mam potencjał do zostania prezydentem. Czy to znaczy, że mam być traktowany jak prezydent? Wliczając pensje i tym podobne benefity.


@TeBerry: Z samej istoty procesu dorastania człowieka, niemowlę z czasem staje się człowiekiem z rozwiniętym rozumem.

Do stania się prezydentem należy jeszcze spełnić szereg innych kryteriów.
  • Odpowiedz
@prewenaza: @vrim:

Nie jest idiotyczny. Nieświadome dziecko rozwinie się do świadomej i samostanowiącej osoby po pewnym czasie, ale tylko wtedy, gdy nikt mu w tym nie przeszkodzi. Natomiast jeśli nikt nie będzie mi przeszkadzał w zostaniu prezydentem, to nim zostanę.
  • Odpowiedz