Wpis z mikrobloga

4 dni byłem chory.

Chcę euro, chcę euro. Nie chcę gloomhaven, zagrajmy w Arnak. Chcę Euro!! Bonfire? Tzolkin? Barrage? Barrage za drogi, barrage za drogi, planszowa gra roku?
Koszyk: Barrage

Eh... kobita mnie zabije, remont kuchni trza robić, ale nie po to #!$%@? w dwóch robotach żeby sobie nie kupić euro!

#grybezpradu #gryplanszowe
  • 8
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lizakoo: ciekaw jestem jak dobrze działa na 2 osoby. Te prawie 27% not recommended dla tej liczby gry na BGG trochę zniechęca i przez to bardziej skłaniam się ku Marco Polo II. Z drugiej strony, temat i oprawa graficzna Barrage bardziej trafiają w mój gust.
  • Odpowiedz
@copychef: Przestałem na to patrzeć kiedy kupując mage knighta było na BGG pokazane 1-2 graczy, a ja w 3 i 4 bawię się najlepiej.

Poza tym, że często gramy w 2 osoby, to co tydzień lub częściej przychodzi ekipa i gramy w 4+.
  • Odpowiedz
@Szczaf: również zastanawiałem się nad brassem, ale ciągły dylemat Lancashire/Birmingham i wysoka cena spowodowały, że jednak Barrage. pewnie zdam relację jak to działa na 2 osoby niedługo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szczaf: bardzo polecam Brassa (a przynajmniej wersję Birmingham). Gram głównie tylko z żoną i jest sporo interakcji dzięki temu, że można "ścieśnić" mapę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@copychef: ktoś tu niedawno prawo, że Lancashire lepsze na dwóch bo jest dodana mapa specjalnie pod dwóch graczy :3 i bądź tu mądry
  • Odpowiedz