Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? nie wiem co się dzieje z moim beniz...

Nie mam problemów ze wzwodem - nocne są praktycznie codziennie.

Ale jeśli chodzi o relację z #rozowypasek to jest masakra jakaś. Znaczy nie masakra bo jak już stanie to stoi do końca ale coraz więcej musi ona zrobić, by zaczął działać.

Mam 28 lat. Pamiętam jak miałem naście gdy się poznaliśmy to samo wyobrażenie o niej nago powodowało bonera. Tak samo jak pokazała trochę ciała czy coś.

A teraz? Pfff.. i to nie tylko ona. Kiedyś pamiętam oglądam fajne dupeczki na insta i już działał a teraz? Mogę oglądać pół dnia. To miłe ale nic poza tym.

Nie masturbuję się wcale. Tylko seks. Gdy masturbowałem się regularnie to nie miałem takich akcji ale nie byłem w stanie za nic w świecie dojść w trakcie seksu, więc porzuciłem ten nawyk. Jakoś tak się złożyło, że seksu jest więcej tak 2-3x w tygodniu niż było jak się zadowalałem sam. Ale no nie mam nawet zbytnio pociągu.

Ostatnio ona powiedziała mi "jestem bardziej zboczona ostatnio niż Ty". I w sumie serio to tak chyba jest.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ae0f94f6a171000ab1aa09
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2