Wpis z mikrobloga

Kol. @mentari ma mnie na czarno (jestem zaszczycony), to może tutaj. Parafrazując jednego z wielkich polskich Prezydentów: "beka z kogo, chyba z was, wsiowe covidiańskie głupki". Rymanowski mógłby ściągnąć do programu nawet mumię Lenina z mauzoleum, Hitlera z Argentyny i Trynkiewicza z Gostynina. Na tym polega dziennikarstwo. Wielcy obrońcy Konstytucji i wolnych mediów, którym marzy się Ministerstwo Prawdy i cenzura, bo zaproszony gość mi się nie podoba. Nie wiadomo - śmiać się, czy płakać.

#koronawirus
źródło: comment_1638810795QVNMYHaN9zKEGbG1nrl34P.jpg
  • 5
Rymanowski mógłby ściągnąć do programu nawet mumię Lenina z mauzoleum, Hitlera z Argentyny i Trynkiewicza z Gostynina. Na tym polega dziennikarstwo.


Chyba coś ci się #!$%@?ło z tym dziennikarstwem.

"Art. 12. pr.pras.
Obowiązki dziennikarza
1.Dziennikarz jest obowiązany:
1)zachować szczególną staranność i rzetelność przy zbieraniu i wykorzystaniu materiałów prasowych, zwłaszcza sprawdzić zgodność z prawdą uzyskanych wiadomości lub podać ich źródło;"
https://lexlege.pl/prawo-prasowe/art-12/

@tyrytyty: @Dutch: @Chuseok: ale to nie ma
@mentari:

trochę słabe, że ktoś z czarnej może wołać, ale trudno xD eot z mojej strony pozdro

Nie lubię obrabiać nikogo za plecami, wolę dać się wypowiedzieć wszystkim stronom (see what I did there? :).

A przepis fajny, ale jak z niego wyinterpretowałeś, że Rymanowski nie może zaprosić do programu o szczepionkach Schramma, Basiukiewicza, Young Leosi albo ducha Jeffreya Epsteina, jak pragnę zdrowia - nie wiem. Rzetelność dziennikarska polega właśnie