Wpis z mikrobloga

Efekt dzisiejszej zabawy łączenia Gaia Pro z prototypem elektronicznej wersji gry karcianej IT Startup #karciankait
Jutro zacznę montować trzeci DevLog projektu, w którym szerzej omówię postępy projektu.

Celuję w połączenie rougelikowej karcianki ala Slay the Spire z Gamedev Tycoon. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Taka karcianka FPP: chodzimy po świecie 3D, budujemy sobie talię i musimy staczać potyczki karciane podobne do tych z mojej fizycznej gry karcianej "IT Startup - Gra Karciana" #karciankait

Świat 3D z tego filmiku to na razie tylko proof of concept: by sprawdzić czy połączenie narzędzi się nie gryzie.

Wczesny prototyp można również dodać na steamową wishlistę.

Projekt można śledzić/czarnolistować na wypoku pod tagiem #itstartupdeckbreaker

Dwa poprzednie devlogi projektu: https://www.youtube.com/playlist?list=PLFq6ri1W22hwsQWmcqQi2RGHMR8PmN-c_

Pozdrawiam
#javadevmatt

#gamedev #unity #unity3d #steam #gry
JavaDevMatt - Efekt dzisiejszej zabawy łączenia Gaia Pro z prototypem elektronicznej ...
  • 4
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: a potrzebujesz grafika? 2d/3d/concepts pomysł wydaje się git do późniejszego rozwoju. I wydaje mi się że ten rozwój mógłby iść w stronę rzeczywistości rozszerzonej na typu oculusa, bo to by było wtedy naprawdę alternatywą kart.
  • Odpowiedz
@miszczu90: aktualnie nie planuję budować pod to zespołu.
Ot taki mały projekt karcianki 3D, by wrzucić to na Steam za paręnaście dolarów i przy okazji reklamować tym wersję fizyczną gry karcianej.
  • Odpowiedz
@miszczu90: aktualnie jest zdecydowanie za wcześnie, by brać do tego projektu dodatkowe osoby (sporo się jeszcze zmienia i masę grafiki zostanie wyrzucone). Docelowo nie planowałem, by brać do tego projektu ludzi z zewnątrz, ale w sumie nie zaszkodzi jak podrzucisz portfolio. Zawsze dobrze wiedzieć jakie ma się opcje.
  • Odpowiedz