Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na tagach, @kerdian stworzył post, w którym opisywał, że udanie się na terapię tak w zasadzie to mało co mu dało, niby łeb lepsza, ale w zasadzie to nic się nie zmieniło. Przejrzałem ceny średniego psychoterapeuty w mojej okolicy tj. Katowicach i wyszło, że taka średnia cena za jedną wizytę to około 200 zł.

Pamiętajmy, że istnieje coś takiego jak feedback loop, dostawałby komplementy, rosłaby jego pewność siebie w przypadku lepszego wyglądu.

Przymujac jedną wizytę w tygodniu daje nam to około 5000 zł. Za taka samą kwotę mielibyśmy zapas tretynoiny, beta karotenu, minoxidilu, a i tak zostałoby prawie połowa kwoty na operacje szczęki.

Nawet przyjmując jedną wizytę w miesiącu daje nam to 1200 zł, czyli zapas tego co napisałem wyżej, oraz zostałoby nam około 400 złotych.

Gdyby op zrobił looksmaxing, zyskałby o wiele więcej niż chodząc na te terapię. Looksmaxing dał mi o wiele więcej pewności siebie, nauczył planowania dnia, systematyczności.

Sam awansując z 4/10, na 5,5;6/10, zyskałem o wiele więcej niż gdybym łaził na psychoterapię.

Wołam @mentalnycelibatcelczyk oraz @przegro_pisarz bo oni widzieli mnie przed i obecnie w trakcie looksmaxingu.

#blackpill #przegryw #looksmaxing
  • 20
@rosikk1: Ja czytając fora dla ludzi z OCD byłem stale iście zszokowany tym, że ludzie chodzą latami na terapię, często mimo tego nie są w stanie normalnie funkcjonować, bo nerwica ich rucha w dupę z mocą reaktora termojądrowego, a mimo to zaklinają się na wszystkie świętości, że im to "pomaga". No #!$%@?, jak pomaga, skoro dalej np. myjesz łapy 129 razy dziennie?
via Android
  • 0
@EastWestEast tymczasem ja po looksmaxingu, jestem przebojowy w towarzystwie, bardziej odważny, chce nawet zapostowac gdzieś w marcu moje postępy w looksmaxingu. A wydałem na to zdecydowanie mniej kasy.