Wpis z mikrobloga

300 teraz na nikim wrażenia


@Popularny_mis: poza to tez zalezy od stanowiska, 300 dniowki to 6000zl do reki za caly etat czyli sporo wiecej niz srednia krajowa, zaraz znow sie sprowadzi jak zwykle temat tu ze wszyscy po 15k zarabiaja
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: 37.5 netto za godzinę + normalnie rozliczane nadgodziny a te zyeby potrafią nie zabrać butów roboczych albo wkrętarki.
Jak komuś się nie chce #!$%@? to niech idzie to biedronki albo do żabki.
@brakloginuf: Ta, tu sami programiści milionerzy i socjaliści. Szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: Biorąc pod uwagę mnogość kontroli w tym kraju to coś takiego nie wchodzi w grę. UOP lub ewentualnie zlecenie dla pracowników ze wschodu i to nie dla wszystkich bo nawet Ukraincy nie chcą tak pracować.
  • Odpowiedz
@brakloginuf pracownik to sobie może deklarować, przeważnie w małych firmach to szef jeździ oglądać i wyceniać robotę.

Sądząc po wpisie nie jest inaczej, można mieć poślizg albo na starcie firmy albo jak się jest zbyt zachłannym na robotę i zarobki co się bardzo często zdarza, najlepsza jest wymówka bo na fachowca to trzeba czekać i każdy tak robi. Tak jest teraz, przez niesamowity popyt, jak się boom skończy, to większość tych fachowców
  • Odpowiedz
@brakloginuf nie no bo nie pracowałem na budowie i 80 prc rodziny nie zajmuje się budowlanka.

Co do dojazdów na budowie nie jeździsz codziennie X tylko raz 0.5x a przeważnie 2x albo 3x zależy gdzie wypadnie. Dlatego dojazdy w budowlance są uciążliwe, najbardziej dla firm z obrzeży miast i wsi.

@Marek_Szajba sam dobrze wiem jakie jest podejście pracodawców i pracowników, jak sobie dopracujesz ekipę i zatrzymasz tych którym zależy to będziesz miał
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: bawi mnie to gdy ktos udaje mega znawce i mowi jak jest, niczym ten maksiu z hameryki ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozumiem ze kazda sytuacja jest taka sama, a jezeli nie to szklana kula ci to powiedziala jak wyglada w tej sytuacji?

na tym koncze dyskusje bo z filozofami to nie ma o czym rozmawiac.
  • Odpowiedz
@Popularny_mis:

zachłannym

Rozumiem ze powinienem trzymać jedna ekipę asekuracyjna która będzie jeździła gdy ta pierwsza się zesra?
Jeżdżę i wyceniam roboty ale tez sam mam ludzi z którymi wykonuje poszczególne zlecenia, głównie te duże w zakładach produkcyjnych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Marek_Szajba: ludzie chcą normalnie pracować a nie być zakładnikami bo roboty nabrales na styk i tyle. I 400 dniówki niektórym nie wystarczy żeby codziennie się szarpać że jeszcze godzinkę, jeszcze podjedziemy marznąć bo to jest niepoważne traktowanie.
  • Odpowiedz