Wpis z mikrobloga

@cocojambo210: pewnie i jak to olejesz i uznasz za bezsensowne normickie rady, ale jest na to prosty sposob, ktory prawie u kazdego sie sprawdza. Odrzucenie alko, w minimalnym stopniu zdrowsza dieta i jakikolwiek ruch no i ten sen, zeby trwal z 7-8h max. Pisze to z perspektywy goscia, ktory do 20 roku zycia byl mułem, ktoremu nic sie nigdy nie chciało i nie mial sily. Z roku na rok czuje sie
@cocojambo210: aha, już bym zapomniał. U mnie się to sprawdziło i tak mi radzili lekarze - z nadwagą/otyłością miałem dużo mniej energii niż w normalnej wadze. Jakiś lekarz powiedział mi, że jak masz dodatkowe kilogramy to tak jakbyś cały czas je musiał "dźwigać" i jest to męczące. Nie wiem czy to prawda czy tylko tak gadał, żeby mnie zmotywować, ale czytałem jeszcze coś o spalaniu cukru i wydzielaniu insuliny w organizmie
ja zeby schudnąć to muszę jeść z 900kcal dziennie bo inaczej to się nie upilnuje i będę #!$%@?ł wszytko jak leci po 2 dniach


@cocojambo210: nie musisz, tak to nie działa. Człowiek chudnie tylko od jednej rzeczy, czyli deficytu kalorycznego, znaczy że przyjmujesz mniej kalorii niż potrzebujesz. Obliczasz ile twój organizm potrzebuje kalorii i jesz mniej. Nie trzeba ograniczać się do 900kcal, bo to bardzo niezdrowe, a nawet niebezpieczne. Schudniesz, ale
ak cie czytam to mnie troche żeżuncja łapie.


@Lodomir: xD co

żenujące to mogą być żarty, a nie przytaczanie podręcznikowych faktów o zapotrzebowaniu człowieka na kalorie, składniki odżywcze czy szkodliwości palenia papierosów
@anonim1133: czemu owoce są złym pomysłem? jak nie jesz więcej cukru i kalorii niż potrzebujesz to jest okej. Jedna pomarańcza czy jedno jabłko dziennie to nie jest katastrofa dla twojego organizmu w przeciwieństwie do tego co wlewają w siebie niektóre wykopki (monsterek)