Wpis z mikrobloga

  • 1
@juliusz-slowacki zajebiaszcze, rok temu chciałem kupić, ale cierpię na prokrastynacje niestety i już mi nawet przeszło, choć chętnie bym się stał posiadaczem czegoś takiego.
  • Odpowiedz
@juliusz-slowacki plastiki w tym gownie pękają od samego patrzenia na nie xd. A spod tylnego światła leci biały pył bo wyciera plastik ogonu xd. No I zmień opony na dzień dobry bo się zabijesz te chinole są tragiczne i niczego się nie kleją xd. Miałem j122f, niemal identyko wiem co mówię xd. O silniku na dłuższą metę nie wspomnę bo naprawa prosta jak drut. Ale lepiej w nim śrubki dokręcać co
  • Odpowiedz
@juliusz-slowacki: W rok zrobiłem 14k takim samym i potwierdzam boczki już po 2 razie jak się te bolce wyłamały lepiłem na klej do szyb xD silnik to z dwoma kluczami idzie ogarnąć a części tanie jak barszcz. I akumulator tez radzę dobry wsadzić bo te chińskie lubią ciec i ramą rdzewieje
  • Odpowiedz
@Asher1337 u mnie 20km od domu pękło dolne mocowanie silnika śruba na pół ta długa. Moto miało chyba 4k przebiegu wtedy xd. Taki sprzęt to był. Cieszę się że zacząłem, ale dobrze nie wspominam. Zrobiłem A. Mam 17 letna Hondę teraz i plastiki/wszystko lepsze niż w tym jak nowe było xd.
Aku też zmieniałem bo się pocił po rokui był dziwnie ciepły xd.
  • Odpowiedz
@Ulvarin: Ja teraz składam Piaggo Mp3 500 ale zajebiscie wspominam tego chińczyka tyle frajdy dawał za te 3tysiace jak miałem te 15/16 lat ze to szok xD i pamietam do tej pory jak z ziomkiem przewiercaliśmy tłumik wiertłem do betonu xD
  • Odpowiedz