Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie o bieliznę męską, mam kilka spraw w tym przypadku. Po pierwsze zastanawiam się dlaczego obcisłe bokserki są tak popularne? Mi jądra się pocą po prostu w takich i śmierdzą po dniu. Czy wy też tak macie, czy u mnie coś jest nienormalnie? Jeśli nie założę bokserek luźnych, materiał na jajkach jest mokry na koniec dnia. Bawełna ofc. Czy wam się nie pocą w obcisłych? No nie wierzę
Drugie pytanie czy powinienem zrobić jakieś badania w tym zakresie jeśli to nienormalne. Trzecie, czy macie jakies fajne do polecenia bo #!$%@?, mamy wybór pomiędzy allegro 5x40zl cottonworld, 1x30 cornette albo obcisłymi w sieciowkach czy na Zalando za stówkę 3 pary. Kobiety mają w #!$%@? sklepów od tego, a podobno jest równouprawnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i straszne kisne z tych wszystkich typów którym pocą się klejnoty ale noszą dumnie Calvin Klein, Gucci, Armani xdd
Jeśli uznacie że nie ma na to badań albo że to nadpotliwość to rozważę talk (bo nie wiem czy usunięcie nadpotliwości jest w tym miejscu możliwe) może polecacie coś?
#pytanie #higienaosobista #higiena #meskiesprawy #niebieskiepaski #pytaniedoniebieskichpaskow #jadra #bielizna #modameska dla zasięgu #zdrowie #dermatologia dla zasięgu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ad30c2596226000a57fb3f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: 1 od 20 lat noszę bokserki i nic mi się nie poci. W luźnych miałem wrażenie że mi się jaja obcierają o nogi (mam spore jaja)
2. Niestandardowe raczej niż nienormalne. Każdy ma inne gruczoły potowe. Pomyśl może o stosowaniu talku? Ja przed siłownia czasem sobie sypie talk do gaci bo jak biegam na bieżni to też się pocę i obcieram.
3. Ja kupuje zawsze jakiś standard i nie ma