Wpis z mikrobloga

Za co i ile siedziałeś? Jeśli to nie jest zbyt osobiste pytanie


@aPimpNamedSlickback: Towar dostarczałem xD Tak, mają tam w środku supermarket (coś wielkości żabki, może nieco większe) gdzie mogą sobie kupić wszystko (poza alko) co w normalnym sklepie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bialawitz: nie zesraj się typie co ma wspólnego moj styl życia z tym że w tych więzieniach jest lepsza standard jak u co 4go poljaka w domu
  • Odpowiedz
@Antybristler: Dobrze, że mieszkamy w Europie, zawsze istnieje alternatywa, że jak się w życiu nie będzie wiodło, to można pojechać do jakiegoś skandynawskiego kraju porozrabiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ustawić się na 25 lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja wiem ze wtedy pewnie nie było wprowadzonych norm spalania, ale i tak - wpuścili ich tam takimi autami? Promami płynęli czy mostem nad cieśniną duńską jeździli?


@Tosca303: To był najmniejszy problem w tamtych czasach :P Były i są normalnie promy, wręcz cały czas te same i już obskurne, zmęczone życiem. Ludzie jeździli Fiatami 125p z całym zestawem części zapasowych itp.
  • Odpowiedz
@Stashqo:

Nie bez przyczyny w Skandynawii mają najniższy odsetek recydywy na świecie.


A może to nie zasługa hotelowych więzień, tylko faktu, że to jest cywilizowane społeczeństwo? Ciekawe czy gdyby nie było deportowania, to też mieliby najniższy odsetek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ale musicie mieć #!$%@? zycie jak robi na was wrazenie pokoik 2x3 z ciasnym łożkiem, tanim fotelikiem i biurkiem.

I te teksty o byciu niewolnikiem na wolności ()
  • Odpowiedz
@WiktorekS: no nie .sedzia na sprawie nie mowi skazuje cie na 5 lat resocjalizaccji w zakladzie karnym tylko mowi skazuje cie na 5 lat pobytu w zakladzie karnym.a resocjalizacja jest tylko programem dla wiezniow.to intak jest zalezne od osobnika bo nie kazdy chce wspolpracowac z nadzorem w celu resocjalizacji.
  • Odpowiedz