Wpis z mikrobloga

U nas trzeba człowieka w imię "zemsty społecznej" upodlić i najlepiej traktować jak zwierzę,

@Stashqo: Dokładnie tak, dokładnie tak powinno się traktować ludzi żyjących z krzywdzenia innych.

tam uważają, że można przynajmniej spróbować skazanego naprawić i przywrócić społeczeństwu.

I się mylą, o czym doskonale wiesz, jeśli naprawdę garowałeś.
@Kliko: I bardzo dobrze.

no to tak naprawde #!$%@? bo wiezien powinien siedziec na minimalnej stawce kalorycznej i spac na worku z
  • Odpowiedz
@SipaXtra a widzisz że jakoś państwa z więzieniami podobnymi do tych w Norwegii mają mniejszy poziom recydywy
O dziwo rozumowanie na chłopski rozum nie dziala
  • Odpowiedz
@TheJaster niestety wielu ludzi tego nie jest w stanie pojąć
Rozumiem że w przypadku morderców jak np Breivik można mieć wątpliwości czy trzymanie go w takich warunkach jest sprawiedliwe tak jednak jakny nje patrzeć większość więźniów to nie są seryjni mordercy a zwykli złodzieje, dealerzy narkotyków, osoby które po prostu posiadały nielegalne substancje czy chociażby sprawcy smiertelnych wypadków samochodowych. Wielu z tych ludzi to nie są potwory którzy jedynie co chcą to
  • Odpowiedz
Ale musicie mieć #!$%@? zycie jak robi na was wrazenie pokoik 2x3 z ciasnym łożkiem, tanim fotelikiem i biurkiem.

I te teksty o byciu niewolnikiem na wolności ()


@zlo1991: no właśnie o to chodzi, że mamy #!$%@? życie
  • Odpowiedz
@Antybristler: Norwegia ma jeden z najwyższych współczynników dotyczących resocjalizacji na świecie. Niewielu przestępców wraca tam do popełniania przestępstw, ale rozumiem ból dupy wielu Polaków - przestępce trzeba zgnoić i zgnębić, żeby więzienie było koszmarem i najlepiej wyszedł z niego jako dzikie zwierze pozbawione człowieczeństwa.


@tepskiteps: wszystko pięknie ładnie, ale w NORWEGI nigdzie indziej taka metoda nie jest powiedziane że da takie same efekty, tam społeczeństwo jest zupełnie inne niż nasze.
  • Odpowiedz
@jakub99: a moze poprostu jest tam mniej bandytow.widac ze mam do czynienia ze zlewaczalymi mlodymi ludzmi bez inatynktu samozachowawczego nie mam zamiaru sie przekomarzac z idiotami
  • Odpowiedz
@SipaXtra przecież to ile jest bandytów nie ma wpływu na ten współczynnik
To tak jakby twierdzić że jakiś kraj ma mniej ludzi bo ma mniejsza gęstość zaludnienia
  • Odpowiedz
@jakub99: no jak wg mnie ma idiotyczny tok rozumowania ito dla mnie jest idiota taka osoba.wy widzicie chyba swiat przez te wasze teczowe okulary.tak #!$%@? bandziora glaskac po główce i dawac sie robic mu w #!$%@?
  • Odpowiedz