Wpis z mikrobloga

Shitcoiny to miejsce gdzie możesz szybko zarobić ogromne pieniądze, ale możesz też stracić wszystko w mgnieniu oka. Jeżeli śledzisz ten tag, to pewnie nie raz padłeś ofiarą honey pota, albo rugpulla.

Siedzę w shitcoinach już na tyle długo, że widziałem chyba wszystkie możliwe sposoby oszustwa, widziałem jak ludzie tracili po kilka tysięcy dolarów (sam też straciłem nie mało () ), bo brakowało im podstawowej wiedzy. Postanowiłem coś zmienić i zacząłem nawiązywać kontakty z uczciwymi devami, pytać wszędzie o bezpieczne projekty, nauczyłem się odróżniać scam od prawdziwego diamentu.

Postanowiłem podzielić się zdobytą wiedzą i założyłem kanał na Telegramie, gdzie będę na bieżąco wrzucał moim zdaniem bezpieczne projekty.
Uważam, że shitcoiny to jest okazja naszego życia i chciałbym aby każdy mógł z niej skorzystać ;)

Jeżeli brzydzisz się tymi zgniłymi oszustami i chcesz przestać ich dokarmiać, to zapraszam na mój TG.
W kupie siła!

https://t.me/Cpt_Sparrow_SAFUCALLS

#shitcoin #shitcointrader #kryptowaluty #btc #altcoin
  • 48
  • Odpowiedz
@ukie: Nie, zazwyczaj wrzucam info o coinie przed launchem, więc wszyscy mają równe szanse ;) Możesz to łatwo sprawdzić. Grupa na TG pozwoli mi w łatwiejszy sposób nawiązywać znajomości z uczciwymi developerami, głównie z tego powodu ją założyłem.
  • Odpowiedz
@Raffallus: ciezko mi uwierzyc w twoja prace pro bono. W takim razie moze sam jestes devem albo bedziesz dostawal tokeny lub miejsca na whitelistach. Nikt w crypto nie robi nic za darmo.
  • Odpowiedz
@wpisynienawisci: Głównie udostępniam projekty od osób, które już wcześniej wypuszczały jakiegoś coina i pokazały, że wiedzą jak go rozpromować. Poznałem też kilka osób, które podrzucają mi potencjalnie uczciwe projekty. Wiadomo że nigdy nie ma 100% pewności, ale lepsze to niż wchodzenie w ciemno w projekty z reddita.
  • Odpowiedz
@ukie: Tak jak pisałem wyżej, mając grupę na TG łatwiej będzie mi nawiązywać znajomości. Więcej znajomości, to więcej potencjalnych okazji na zarobek. Każdy wygrywa ;)
  • Odpowiedz
@Raffallus: śmierdzi, bo przejrzałem ich roadmap, w którym poza nic nieznaczącym "NFTs" w ich projekcie i listingach nie ma kompletnie nic. Żadnej użyteczności, żadnego teamu lub deva. Certyfikat strony na letsencrypt. Kup bo tak, bo będziesz bogaty. A tak naprawdę to zesrasz się albo obrobimy ci portfel. Przez takie gówna ludzie nie wracają do crypto, bo władują swoje 500+ i potem nie ma za co kupić dzieciakom pieluch. Jest masa zajebistych
  • Odpowiedz
Generalnie to rozumiem wasze zdystansowane podejście i podejrzliwość. Świat shitcoinów jest miejscem gdzie dla wielu liczy się tylko zysk. Nie musicie od razu wchodzić w coiny, które polecam. Powiem więcej, nie powinniście tego robić. Możecie ten TG potraktować tylko jako dodatkowe źródło informacji, a research robić sami ;)
  • Odpowiedz