Wpis z mikrobloga

Shitcoiny to miejsce gdzie możesz szybko zarobić ogromne pieniądze, ale możesz też stracić wszystko w mgnieniu oka. Jeżeli śledzisz ten tag, to pewnie nie raz padłeś ofiarą honey pota, albo rugpulla.

Siedzę w shitcoinach już na tyle długo, że widziałem chyba wszystkie możliwe sposoby oszustwa, widziałem jak ludzie tracili po kilka tysięcy dolarów (sam też straciłem nie mało () ), bo brakowało im podstawowej wiedzy. Postanowiłem coś zmienić i zacząłem nawiązywać kontakty z uczciwymi devami, pytać wszędzie o bezpieczne projekty, nauczyłem się odróżniać scam od prawdziwego diamentu.

Postanowiłem podzielić się zdobytą wiedzą i założyłem kanał na Telegramie, gdzie będę na bieżąco wrzucał moim zdaniem bezpieczne projekty.
Uważam, że shitcoiny to jest okazja naszego życia i chciałbym aby każdy mógł z niej skorzystać ;)

Jeżeli brzydzisz się tymi zgniłymi oszustami i chcesz przestać ich dokarmiać, to zapraszam na mój TG.
W kupie siła!

https://t.me/Cpt_Sparrow_SAFUCALLS

#shitcoin #shitcointrader #kryptowaluty #btc #altcoin
  • 48
@Raffallus: Aha i jeszcze komentarz ze źródła ich strony: "This coin revival brought to you by Bilbo Baggins, Free Willy, Burran, and the $ESKIMO community :)"

Chwalisz się, że promujesz projekty, w których tożsamość deva jest potwierdzona. Serio? Bilbo Baggins? Free Willy?
@mug3n: Tak jak pisałem na TG. Właściciele mają swoją własną grupę sygnałową, tego coina tworzą pod tymi samymi nickami i wątpię, aby chcieli zaprzepaścić swoją ciężką pracę wypuszczeniem jednego scamu. Dodatkowo są doxxed. Znajomy był w ich poprzednim projekcie, który nie był scamem. Myślę, że to już jest sporo jak na śwait shitcoinów. Widzę, że Ty i ja mamy trochę inną strategię. Ja zarabiam na wchodzeniu w projekt tuż po starcie
@Raffallus: powiem ci jeszcze tak od siebie, że od maja tego roku bawię się w krypto, poznając je i ucząc się go. I chociaż na kilku shitach jak BDC czy Shib wyszedłem nawet nieźle , to chyba ręka by mi uschła zanim komuś bym polecił to kupować. Zwyczajnie, przez ryzyko sięgające zenitu, wolałbym polecić jakieś Cardano albo AMP.
@mug3n: Duże ryzyko, duży zysk. Na Cardano nie zrobisz x200 w 24h ( ͡ ͜ʖ ͡). No i kapitał jaki ryzykujesz też jest inny, wiadomo że na launch'u nie wchodzisz za kilka tysięcy, raczej za kilkadziesiąt/kilkaset dolarów.
@mug3n sprawiedliwie i tak nie będzie xd typek próbuje czarować mireczkow sprawdzonymi devami i znajomymi w kryptoswiecie a sam wstydzi się swojego prawdziwego konta na wykopie. I z naiwniaków próbuje zbudować sobie swojego cezar calla, żeby potem móc kasować 0.1bnb za marketing i szilowanie wśród swoich naiwniaków jakiegokolwiek gówna, które da mu za to jakiś grosz.
@Raffallus drogi frajerze, powrzucaj najpierw kilka mega callow, pokaż nam swoją wiarygodność - albo po prostu
@Raffallus czyli zielonka co siedzi w krypto od 69 lat i posiadła wiedzę tajemna będzie nam tu za darmo dawać porady? XD

A i jak ktoś stworzył token i się bierze za następny, opuszczając poprzedni to nie jest uczciwy dev tylko osoba co robi wyjebki xD
@WhiskeyIHaze: Tak jak pisałem wyżej, nie robię tego całkiem bezinteresownie. Im więcej członków na TG, tym łatwiej będzie mi przekonać devów żeby dali mi znać kiedy będą wypuszczać kolejnego coina, żeby ujawnili mi swoją tożsamość, zapewnili mnie że są uczciwi itp. To nie jest grupa typu pump 'n dump. Ja tylko daję info o projektach, które mają większą szansę nie okazać się scamami.
Dodatkowo serio brzydzą mnie oszuści bez jakiegokolwiek kręgosłupa
Pobierz Raffallus - @WhiskeyIHaze: Tak jak pisałem wyżej, nie robię tego całkiem bezinteresow...
źródło: comment_1638669179byzekfqnfkOhf5s5d5GkUJ.jpg
@Raffallus jak tak wrzucasz swoje zagrania to podaj adres bsc i podpisz kluczem prywatnym wiadomość 'whiskeyihaze usuń konto' bo takie screeny to ja Ci mogę wrzucić, że zarobiłem 420 690 213.7 xD już nie takich mistrzów proof of paint tutaj widziałem. A zielonki to już w ogóle, nic tylko ufać
@Raffallus ale to ty szukasz naiwnych co będą pompować twoje bagi i chwalisz się zarabianiem dziesiątek tysięcy z drobnych. Udowodnij to pogadamy o tym co ja musze udowodnić.
Ja nikomu nie pisze, że jak będzie robił to co ja to zarobi setki tysięcy. A ty wrzuciłeś screnn na którym pokazujesz zrobienie 250k pln z 1k pln xD
Jak bym pisał, że mam 18cm fiuta to bym wrzucił zdjęcie dla chętnych mirabelek. Ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raffallus: I co, jeszcze może powiesz ze nic nie sprzedałeś wcześniej? Też mogę Ci pokazać screena gdzie kupuje dobo za $10 a jest warty $12000, czy to znaczy że za tyle sprzedałem xD?

Skoro tacy zaufani devowie z Tobą współpracują i oczekujesz ich weryfikacji (hand pic? XD), to może zweryfikuj się dla nas? Imię, nazwisko, adres, fotka a najlepiej wideo, może jakiś dokument? ( )
Jak bym pisał, że mam 18cm fiuta to bym wrzucił zdjęcie dla chętnych mirabelek.

haha, dobre :D
W sumie to kwestia tego, czy sprzedałem na szczycie, czy nie jest drugorzędna. Najważniejszy był call, który okazał się być dobry.
Też nie muszę wam nic udowadniać. Chcecie śledzić TG to zapraszam, nie chcecie nie ma problemu.
Nie wierzycie to poobserwujcie przez jakiś czas i tyle.
Może faktycznie przydałoby się mały komunikat.

Do wszystkich, którzy dopiero trafili na ten post.

Zawsze, ale to zawsze powinniście sami sprawdzić i potwierdzić informacje.

Nigdy nie kupujcie czegoś tylko dlatego, bo ktoś wam mówi, że warto.

Inwestujcie tylko tyle ile jesteście w stanie stracić bez większej spiny.

Nigdy nie wchodźcie all in. Ja max wchodzę 5% wartości całego portfela, bo wiem że nigdy nie ma 100% pewności, że coin jest bezpieczny.

Jeżeli
@Raffallus dobre ale czasem jak chcesz polecieć na ostro to dziewczyny tego nie lubią. Zwłaszcza drobne Azjatki które mi się wyjątkowo podobają ¯_(ツ)_/¯

Pisz od razu, że będziesz naganial na gówna, muszki owocówki, co żyją maks 2 dni a nie, że będziesz jakieś sprawdzone projekty o legitnych devow dawał i będzie to lepiej wyglądać. Bo tak to wygląda jakbyś wybierał jakieś perełki co to będą druga Shiba
@WhiskeyIHaze: Rzeczywiście przydałby się taki dopisek do głównego postu. Każdy ma inną strategię. Ja zarabiam na fair/stealth launch'ach i w sumie uważam, że to jedna z lepszych metod. Ale może nie znam innych? :D Dlatego fajnie jakbyśmy stworzyli tu małą społeczność i wymieniali się spostrzeżeniami/strategiami. W końcu rynek Shitcoinów jest tak duży, że starczy dla każdego. Z takiej długoterminowej perełki to polecam zainteresować się Andromeda (M31), mają olbrzymi portfel marketingowy, odważne
@Raffallus to powinno tam być napisane z 10 razy. Zapraszanie kogoś do partyjki pokera na hajs jest spoko dopóki od początku mu mówisz, że karty są znaczone i każdy wie w jaki sposób. A jak zapraszasz do pokera twierdząc, że gramy do końca a po 5 rozdaniach wstajesz od stołu i zabierasz swoje żetony to jest to #!$%@? z grzybnia
@Gusmag: To są znani developerzy, są doxxed, LP zablokowane, olbrzymi wielomilionowy portfel marketingowy, w planach przejście na ETH, dodanie funkjonalności, a ich poprzedni coin baby cake zrobił x2200 w ciągu chyba 5 dni. Nie wiem czego chcieć więcej. Jest przynajmniej wart ryzyka :D