Wpis z mikrobloga

Baby face to najgorszy #przegryw. Mam 23 lata i nigdy nie miałem dziewczyny, bo nie dość, że różowe wolą starszych, to jeszcze wyglądam z 4-5 lat młodziej niż w realu xD Czyli będąc w gimbazie rówieśniczki śliniły się do 18 latków, a ja wyglądałem na 12 lat.
  • 16
  • Odpowiedz
@Myrszula: to niestety tak nie działa. też się cieszyłam jak w wieku 20 wyglądałam na 15. Tylko że teraz mam 30 i wyglądam jak piętnastka z pierwszymi oznakami starzenia się xd
  • Odpowiedz
@Hompert: zdjęcie zdjęciem, a ludzie i tak dowalili, że 16 lat, też mnie to rozwaliło, myślałem, że przez szczeke efektu babyface sie pozbęde, a tu dupa, pewnie coś z okolicami oczu daje ten efekt
  • Odpowiedz
@stanleymorison: każdy baby face to jest taki etap że do mniej więcej 35 roku życia wyglądasz jak 10-15 letni chłopak z twarzy, zero męskości. A potem zamieniasz się w Janusza z okrągłą morda jak jajko albo kula. Nie ma nic gorszego, a zakola to jest nic przy babyface. Idealny przykład to jest typowy Patus z osiedla, który mimo że może mieć jakieś zakola zniekształcona czaszkę od tego jak matka go
  • Odpowiedz