Wpis z mikrobloga

Adwentowe #rozdajo 4z24

Cześć wszystkim! Postanowiłem zrobić rozdajo w formie kalendarza adwentowego. Codziennie jedno rozdajo, aż do 24 grudnia! Nagrody będą codziennie inne, ale w tematyce #konopie

W dzisiejszym rozdajo nagrodą jest: Bibułki konopne Hemp Blunt Wraps Juicy Jay’s

Jutro kolejne rozdajo pomiędzy 14-18, losowanie zwycięzcy odbędzie się po około 48h.

Link do produktu: [PURPLE winogrono](https://dyspenseria.pl/sklep/akcesoria/bletki/bletki-konopne/bibulki-konopne-juicy-jays-purple-jagodowy/

#wykopjointclub

Dyspenseria - Adwentowe #rozdajo 4z24

Cześć wszystkim! Postanowiłem zrobić rozdajo...

źródło: comment_1638653461FU152HkGMm35iLboUKR8QO.jpg

Pobierz
  • 25
@Dyspenseria: ej mirki sprawa jest
Kupiłem ostatnio takiego gotowego jointa z cbd. Był w cieniutkiej bletce (nie takiej jak na obrazku). No zapach spoko i w ogóle dopóki nie rozpaliłem. Jak to zaczęło #!$%@?ć no smród okropny. Ponadto po inhakacji nie mogłem zasnąć ale czułem się wyloczęty wyjątkowo no gastro było kosmiczne. Miał ktoś podobnie? Głównie o ten smród mi chodzi bo #!$%@?ło sakramencko
@Eufrat1967: Z doświadczenia mogę napisać że jointy CBD to chłam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Spróbowałem od różnych firm i jeden dał jakiś tam efekt. Ogólnie smak dno. Podobno susz lepiej smakuje przy waporyzacji, ale tego nie potwierdzę bo nie mam waporyzatora.
Co do samego CBD to tylko i wyłącznie krople, bo te działają(na mnie) ¯\_(ツ)_/¯
@Dyspenseria: Tak jak pisałem wyżej . Kupowałem od kilkunastu firm, które zajmują się produkcją produktów CBD -> tych mniejszych i tych głównych graczy i w każdym przypadku było to samo ¯\_(ツ)_/¯. Pomimo "zapewnień" że smak cytrynowy, "lodowy" i inne pierdoły to fakt było ale tylko na opakowaniu, a wszystkie smakowały jak siano albo tanie ukraińskie papierosy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie mówiąc już o niemałych cenach za
@PapaSar: Mi się zdarzyło z 5 razy kupić w automacie pod Tesco, 2x jakis lemon haze ale smak lipa fest. 1x truskawka - słabe i 2x jagodowe to muszę przyznać, że w miarę spoko. Ten normalny faktycznie mega intensywny smak, aż mdłe, ale każdy z nich fajny efekt dawał właśnie między innymi wypoczęcia bez chęci spania. :p