Wpis z mikrobloga

Babiage zaraz starego wysra z podniety. Czemu nie pokazują tego na tv4 albo innej #!$%@? tv? Przeciez to obok wrestlingu powinno leciec. I wtedy ok, serio. Ot widowisko, ekstremalne, malownicze, nawet nieco romantyczne bo ludzie lecą na nartach blablabla. Ale do #!$%@? nedzy, przestancie to nazywac sportem. Bo ta rywalizacja nie ma sensu. Nie moze byc tak, ze na koncu są totalnie randomowe wyniki. I nie #!$%@?, ze tylko najlepsi sie mieszają bo tak nie jest. Jak ich ze 200 na caly swiat uprawia ten kabaret xdddd. Mowie, kolo wrestlingu, cyrku, człowieka karła albo gadającej krowy - jak najbardziej. Ale nie w jednym szeregu z prawdziwym sportem. Bo idea sportu jest po prostu wysmiana poprzez istnienie takiego gowna jakim sa narciarskie skoki. I #!$%@? w dupe polo tajnerowi ze zostal byle jakim prezesem gownianego kraju, a taki mika kojonkoski to nawet ksiazke zdolal wypocic. A #!$%@? na chociazby kilkadziesiąt stron o takim niczym to jest #!$%@? wyczyn
#skoki
  • 7
@Boruciarz:
Biorąc pod uwagę realizację i całą otoczkę, w tym dobór ekspertów, to tvp jest półkę wyżej od tvn, obie stacje dobrze się odnajdują, ale roznica jednak zauważalna. To tak jakbyś porownał Stocha do Małysza czy Kubackiego do np. Tandego - cała czwórka solidna, ale Dawid i Kamil znacząco się wyróżniają, a osiągnięciami i klasą biją na głowę porównywanych rywali
@Orptxen: normalnie to juz srałbym na prochy twoich zmarlych przodków, ale jestem tak spostrzegawczy po ojcu, ze nawet liznąłem tajemną sztuke czytania od tylu. Swiat jest maly jak ten kubacki cwel i cały pzn. Pozdrów tam prawdziwych braci przyjaciol i niech to sie trzyma. Powiedz dla mojego brata sziwiego zeby znalazl tam jakas prace czy to za 1800 czy 2000 ale #!$%@? trzebaaa zeby go matula z chaty nie #!$%@? i
@Boruciarz:
Liznąć to ty mogłeś co najwyżej buty kubackiego ze śmietnika na które koczowałeś 2 tygodnie pod bazą skoczków w Wiśle sprzedawczyku, jeśli myślisz że dezercja jakkolwiek pomoże i ukoi twoją dusze to się mylisz i będzie odwrotnie

Tymczasem kroczymy pewnie po swoje i oby tak dalej
@Orptxen: dezercja? Nikogo nie sprzedałem. #!$%@? mi konto, ja o to nie prosiłem. Chyba ze baza nie wytrzymała, bo konto zostalo jak na ironię usunięte w dniu kiedy powinien mi wskoczyc achievement z dinozaurem. Moze byl zgrzyt z bazą bo powinien wskoczyc trzeci rząd nagród i system nie byl na to gotowy wiec wczytał protokół: anihilacja? Ale to chyja prawda i albo pluton #!$%@? albo wąż kaletnik to usunął. Takze zeby