Wpis z mikrobloga

Jakim #!$%@? mrozon dopuścił do tego ze fusialka nagrała odcinek z ludźmi z T5M? Przecież to źle wpływa na genzie i myślałem ze maja jakieś umowy które nie pozwalają im wspólnie nagrywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#friz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kuba1005: Takim, że jeśli oni byli tam wszyscy w jednym miejscu w jednym czasie to prawdopodobnie ich jeszcze jakiś kontrakt/umowa obowiązuje. Śmiem twierdzić, że Mrożon może robić jakieś przymiarki pod drugą ekipę genzie lub mieć jakieś plany związane z nimi najszybciej bo nic nie dzieje się bez przyczyny. Ewentualnie jeszcze w którymś momencie mogą jeszcze nimi zacząć rozszerzać to genzie tak jak z czasem dochodziła do ekipy Marcysia, Patec i
  • Odpowiedz
@adzioq: O takie umowy, że chociażby nawet biorąc udział w genzie musieli coś podpisać siłą rzeczy. I pewnie ta umowa do brania udziału w T5M nie była pewnie tylko umową do brania udziału w T5M przynajmniej u niektórych i jakby pewnie pozostają przez jakiś czas jeszcze pod opieką. Tak jak, że na przykład podobno osoby z team x umowa z ich agencją jeszcze będzie obowiązywać po team x niezależnie od
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: A to, ty możesz mieć problem z czymś ale ktoś inny nie może mieć na przykład już problemu z czymś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sens zdania w mojej wypowiedzi został jak najbardziej przekazany a to, że macie mało pojemne głowy to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@Cztero4tomowy_: XD Skoro już dwie osoby Ci wypominają, że coś jest nie tak, może warto wrócić do szkoły na lekcje języka polskiego?

A to, ty możesz mieć problem z czymś ale ktoś inny nie może mieć na przykład już problemu z czymś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sens zdania w mojej wypowiedzi został jak najbardziej przekazany a to, że macie mało pojemne
  • Odpowiedz
@Redoxx: I co niby chciałeś osiągnąć tym wpisem przyjacielu? Musisz być doprawdy bardzo, bardzo zakompleksioną osobą jeśli chciało ci się to pisać bo każdy normalny człowiek już by dawno odpuścił. Ale wiadomo wielki wykopek nie może dać za wygraną. I co chcesz za to może jakiś orter wesołego polonisty na freestylu? Jesteś śmieszny.
  • Odpowiedz
@Cztero4tomowy_: po prostu nie lubię ludzi, a w szczególności zielonek, które nie potrafią jednego bezbłędnego zdania napisać :) Do tego się #!$%@?łeś do @mirasKo-Kalwario, a sam popełniłeś taki sam błąd. Lekka hipokryzja jak dla mnie :) My się nie doczepiliśmy do literówek, ale do składni, kontekstu zdania, który u Ciebie jest #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Redoxx: ''po prostu nie lubię ludzi, a w szczególności zielonek'' No i widzisz. A ja nie lubię ludzi którzy uzurpują sobie prawo do czegokolwiek ponieważ mają dłużej konto na jakimś serwisie.
  • Odpowiedz