Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mireczki, przybywam do was z prośbą o radę. Jako że młodziak w mojej rodzinie dostanie na gwiazdkę Switcha, przypadła mi misja upolowania jakiegoś etui/case'a. Nigdy Switcha nawet nie trzymałem w rękach i nie wiem jak z jakością samej konsoli xD czy wystarczy walizeczka do trzymania wszystkiego w jednym miejscu i bezpiecznego transportu, czy lepiej jakąś skorupę na konsolkę, żeby przetrwała ewentualny upadek podczas grania :D Doradzicie jakiś konkretny model? Na allegro jest tego sporo, ale pewnie część to tani chiński plastik, który gorzej zniesie upadek od samej konsoli. Czego sami używacie i co polecacie?
#nintendoswitch
  • 3
@Qraape: z doswiadczenia Skull & Co grip case + etui.
Moim zdaniem najlepszy case i etui na switcha, ktory znacznie usprawnia czy tam polepsza chwyt. I do tego walizeczka gdzie wejda gry i caly staff.

Natomiast pamietaj ze bedzie roznica miedzy etui dla switch v2 a switch OLED.
O ile do switcha v2 kupisz bez problemu na amazonie to etui z walizka, o tyle do wersji oled juz nie jest tak
Pobierz PurpleHaze - @Qraape: z doswiadczenia Skull & Co grip case + etui. 
Moim zdaniem naj...
źródło: comment_1638619178yBL4m6f7LjlnMXtHFi0CxU.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: @m_silvus: super, bardzo Wam dziękuję :) i dzięki za info o tym v2 i oled, bo zupełnie o tym nie wiedziałem i możliwe ze kupiłbym złe, bo nie wiem jaka wersja konsoli - muszę dopytać xD