Wpis z mikrobloga

Mirko, podpowiedzcie bo jestem nie na czasie. Kończy mi się mój Huawei P20 i muszę wymienic telefon. W co teraz warto iść? Tylko iPhone? Jeśli iPhone to 12 czy 13? Jeśli z androidem to jaki, bo o tym w ogóle teraz pojęcia nie mam? Nie jestem smartfonowym gadzeciazem, potrzebuje czegoś na lata, a używam telefonu 2-3h dziennie głównie do wykopu, Google mapsa, zdjęć, paru innych apek, nic hardcorowego.

Poradźcie proszę
#telefony #smartfon #iphone #android #kiciochpyta
  • 10
@nieteczasy2: Gadać nie gada ale rozpoznawanie głosu w wiadomościach działa poprawnie, 5G działa w pełnym zakresie VoWiFi dział, VoLTE działa…. Wiec słaby bajt androidów biedaku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: serio viWiFi nie działa? Jakieś inne zakresy sieci czy dlaczego?

Sam stoję przed wymianą mojego Huaweia P20 Lite i się zastanawiam czy nie pójść w jabłko skoro za flagowce na androidzie też trzeba położyć któryś tysiąc
@LegoCiemnyLas: bo tego teldfonu nie ma w polskiej dystrybucji, ani u PL operatorow. A zeby to dzialalo to operator musi dodac ten telefon do obslugiwanych urzadzen.
Swego czasu xiaomi tez nie obslugiwaly tych standardow, dopiero wieksza sprzedaz i oficjalna dystrybucja w PL, wymusily uruchomienie np volte.

To przypadlosc wszystkich pixeli w Polsce.