Wpis z mikrobloga

#bieganie #decathlon #coros #garmin #suunto

Ciekawa kolaboracja pojawila sie wlasnie w decathlonie. Mysle, ze dla wielu moze to byc niezle zaskoczenia, bo potentat jesli chodzi o sklepy sportowy jakim na pewno jest decatlon, reka w reke z Corosem - to tego jeszcze nie grali ( )

Zegarek z GPS Kiprun 500 - 549 zł

https://www.decathlon.pl/p/zegarek-z-gps-kiprun-500/_/R-p-338704

Z ciekawostek:
- Tylko 48 gramów, wymiary koperty: 47,2 x 47,2 x 11,8 mm
- Przesyłaj swoje dane do Coros, korzystaj z możliwości aplikacji Coros
- Zegarek jest kompatybilny z Bluetooth smart i Ant+
- Sygnał: GPS / GPS+GLONASS / GPS + Beidou
- Zegarek działa 25 godzin w trybie GPS. W trybie codziennym pracuje 30 dni.
PurpleHaze - #bieganie #decathlon #coros #garmin #suunto

Ciekawa kolaboracja pojaw...

źródło: comment_1638612687mZfmOTgvgI5Wcvse7HByoC.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: ooo ciekawa propozycja teraz tak patrząc to coros wybija się całkiem nieźle w porównaniu do Garmin/suunto/polar. Może kiedyś jak mój forerunner 245 dokona żywota to spróbuję przejść na corosa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: strasznie nie lubię zegarków z ładowarką na magnes, tylko ładowanie bezprzewodowe w moim sercu.
No i co to za ekran jest? Nigdzie nie podają...
  • Odpowiedz
@fstab: zaden z zegarkow sportowych jak garmin, suunto, polar nie ma ladowania bezprzewodowego.
Tu nie ma wtyczki, za to jest klamra jak swego czasu w ambitach, to jest akurat bardzo fajne rozwiazanie, bo mozesz doladowac zegarek jak masz go zalozonego na rece.
W tej cenie zapomnij o amoledzie, to ekran jak wszedzie indziej, pomijajac smartwatche.
  • Odpowiedz
@Crock92: za tani model ¯\_(ツ)_/¯
Coros dopiero od modelu apex (i w gore), pozwala nawigowac po tracku. Producenci sportowych zegarkow, za ta funkcjonalnosc kaza sobie doplacic. Lub innymi slowy, tylko wyzsze modele posiadaja taka funkcje.
  • Odpowiedz
@krzysiek34011: sugerowalbym poczekac na recenzje/opinie w necie. Z tego co widze to jest ostra nowosc, 3 filmiki w necie po francusku i jakas jedna strona o tym pisze.
Szczerze mowiac za 250zl wiecej jest pace 2 ktory moze tem sikor zjadac na sniadanie, niska cenu musi sie skads brac.
  • Odpowiedz
@sEB-q: doradzilbym poczytac recenzje ¯\_(ツ)_/¯

Garmin znana marka ale model 245 juz 2, 5 roku na karku ma. Natomiast oferuje garmin connect, wiec platforme treningowa pkus appka.

Coros mlodszy, troche lepsze czujniki plus barometr, natomiast brak platformy www, zostaje ci appka i ewentualny export na jakies platformy treningowe.

Co do fixa to nie spotkalem sie z takim info. Mialem garmina mam corosa, synchronizacja ktora updatuje pozycje satelit i w sumie oczekiwanie
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze czyli coros nie ma czegoś takiego jak miałem na polarze tam mieli fajne www do przeglądania treningów , bardzo mi się podobało. Nie jestem jakims wielkim sportowcem ale szukam czegoś w miarę sensownego do jazdy rowerem głównie, mam Samsunga Galaxy watch ale to gubi puls łatwiej niż stare TP SA połączenie internetowe. Recenzje czytałem ale niestety recenzje to nieraz zupełnie coś innego niż wiedza i doświadczenie społeczności. A vantage m od
  • Odpowiedz
@sEB-q: popatrz na pepper vantage m byl do dostania za okolo 600zl ostatnio i spory ruch byl w garminach i polarach wlasnie cenowy. W tej cenie od polara vantage V moze szlo by dostac, albo vantage M2 ktory jest nowsza konstrukcja. Nie wiem czy pchalbym sie w m1, ale jesli jestes zaznajomiony ze strona polara, to to jest napewno jakis argument.

Coros nie ma wlasnej strony, jak jezdzisz rowerem to eksport
  • Odpowiedz