Wpis z mikrobloga

  • 2
@proride2 co Ty gadasz mam 50 i to na jednym tłoku i daje rade, z japończyka śruby zgnite wyrywa ( ͡º ͜ʖ͡º) najważniejsze nie robić tego na wężu spirali z przepływem 0.1mm. Pomalować coś też się da. Ale jeden tłok nie nadaje się, żeby tego co drugi dzień tak używać
  • Odpowiedz
Miałem taką do piaskowania zarobkowego, jedna z nielicznych które agregat 4kw chciał ciągać. Piaskowałem dopisy na cmentarzach, zwróciła się po 2 robotach a wykonała setki. Piaskarkę miałem samoróbkę z gaśnicy. Przy dłuższych napisach praca była męcząca bo trzeba było czekać kilka minut aż nabije ale na swoje wyszedłem. Mam teraz bliźniaczy model tylko innej firmy, stoi z ułamanym filtrem i jak nie opłaca sie waltera 500 litrów odpalac to cały czas korzystam.
  • Odpowiedz
@Boss86:
Ja posiadam identyczny z całym osprzętem: olejarka, pistolet do malowania, do przedmuchu itp. Dodatkowo kupiłem klucz tej samej firmy z nakładkami co z połączeniem z bałwankiem, którym podnoszę samochód bardzo ułatwia robotę przy wymianie opon. A czas gdy kompresor nabija ciśnienie ? Po prostu pakuje zdjęte koło i idę odłożyć do garażu :D Do takich przydomowych prac wg mnie wystarczy i nie ma sensu brać trójtłkokowego bo to wg. mnie
  • Odpowiedz
Marudzenie marudzeniem ale sam mam takie dziadostwo i serio, mało to przydatne. Nawet z pistoletem HPLV jest problem.

Jak jesteś majsterkowiczem to lepiej kupić i odremontować jakiś starszy dwutłokowy i to dopiero daje sporo możliwości.
  • Odpowiedz
@Boss86: agregat tej firmy #!$%@?ł mi się po 7 dniach xD kilka godzin przepracowanych :D

Na szczęście, za darmo kurier odebrał, naprawili, odesłali.

Pali i działa lepiej niż nowy.
  • Odpowiedz
@Boss86: mireczku daj znać jaki to dokladnie bo planuje kupić ojcu na święta do zastosowań w stylu wlasnie odkrecanie kół cos przedmuchać itd. na pewno nie będzie nic malowane. Chyba że ktoś poleca jakiś do 600 ziko :D
  • Odpowiedz
  • 1
@piker Mam Specaira z Castoramy, 225na wyjściu i da się malować jakieś chrupki do 10k zł ( ͡º ͜ʖ͡º)

@bdfi3 Mojego katuje od 5 lat, nawet oleju nie zmieniałem i #!$%@? nadal daje radę xD
  • Odpowiedz
@bdfi3: mowisz? Mam Metabo podobnej wielkości co op i klucz z Juli za stówę,i kół odkręcać nie chce.Ale wąż wąski

@pszemczyslaw: jakie ścierniwo wariacie?
Podobno zwykły kwarcowy piasek jest szkodliwy?
  • Odpowiedz