Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie. Moja #rozowypasek chce założyć sklep/komis z ciuchami. Miało by to wyglądać tak że przychodził by klient, zostawiał swoje nie potrzebne ciuchy a ona by je sprzedawała. Miasto małe,ponizej 30 tysięcy. Sklepów z ciuchami pełno. Trochę mam wątpliwości czy komuś by się chciało w dobie internetu przychodzić i zostawiać ubranie, a później czekać czy się sprzeda czy nie. Co myślicie o tym pomyśle?
#biznes

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61aaa1d6596226000a57dae4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 12
WITAMPOZDRAWIAM: @AnonimoweMirkoWyznania: opie w życiu nie daj się naciągnąć różowej na to. Podobnych sklepów z ciuchami otwiera się wszędzie pełno i nie wiem, czy zauważyłeś ale po chwili pojawiają się kartki z napisem "-60% likwidacja sklepu". Serio odradzam, szkoda zdrowia i kasy. Zastanówcie się dziesięć razy zanim się zdecydujecie, bo fajnie brzmi wizja założenia swojego biznesu i czasami wszystko wydaje się takie łatwe, a wystarczy jeden malutki, nieoczywisty szczegół, który
@AnonimoweMirkoWyznania: niech próbuje. Jesli nawet nie wyjdzie to wiele przy okazji się nauczy. Ja w sumie skorzystałabym z takiego punku, jak sprzątam szafę to wolę niestety wyrzucić ciuchy żeby zwolnić miejsce niz czekać pół roku, czy ktos kupi moją bluzkę. Nie wiem też czy mirko to najlepszy pomysł na porady w tym temacie ;p