Wpis z mikrobloga

Kobiety tak naprawdę nie lubią mężczyzn

Wielu mężczyzn, zwłaszcza tych uświadomionych, po czerwonej pigułce (to słowa traci swoje znaczenie) twierdzi, że feminizm w połączeniu z późnym kapitalizmem i kulturą błyskawicznej komunikacji zepsuł kobiety. Stają się one podobno nienaturalne wybredne, kapryśne, egoistyczne i tak dalej i tym podobne… Uważam, że ci mężczyźni się mylą.

1. Kobiety zawsze były wybredne,egoistyczne i kapryśne gdyż jest to warunkowane ewolucyjnie, kultura i religia tłumiły to nakładając kagańce pisanych i niepisanych zasad lecz tego bezpiecznika już nie ma.

2. Kobiety nie są same z siebie zainteresowane mężczyznami (nie jako partnerami ale jako ludźmi), w warunkach braku przymusu lub korzyści kobiety nie lubią męskiej obecności ani niczego co jest związane z mężczyznami.

3. Kobiety prawdziwie umieją kochać tylko swoje dzieci i zwierzęta, mężczyzna jest użyteczną rzeczą o jaką się dba, podobnie jak o samochód.

4. Kobiety wykazują daleko posuniętą obojętność wobec męskich potrzeb i obaw i to nawet w bliskich relacjach.

5. Kobiety dzięki postępowi technologicznemu i upadkowi jakichkolwiek autorytetów mogą być takie jakie naprawdę są. Feminizm odsłonił to co do tej pory zakrywała kultura.

6. Mężczyźni powinni wyzbyć się kulturowej nakładki „prawdziwego mężczyzny” tak jak kobiety wyzbył się nakładki „dobrej kobiety”. Nie są sensu zwalczać w sobie męskiego egoizmu skoro kobiety nie zwalczają swojego.

7. Męskie wybawienie może nastąpić jedynie poprzez technologię jaka uwolni samców od biologi do jakiej (wbrew pozorom) znacznie bardziej przywiązane są kobiety.

W ogromnym wręcz wulgarnym skrócie, są to moje wnioski do jakich doszedłem po wyjściu z przegrywu i kilku krótszych i dłuższych relacjach.

#mgtow #przemyslenia #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
N.....n - Kobiety tak naprawdę nie lubią mężczyzn

Wielu mężczyzn, zwłaszcza tych u...

źródło: comment_1638565041UGuXO4YV0VeX2G8vWvfsJj.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@DJtomex: No ale tak właściwie jaki wpływ ma jednostka na to, że urodzi się kobietą-czyli tą biologicznie słabszą fizycznie? Gdybyś się nią urodził to też byś tak prawił?
Już nie pojmujmy wszystkiego tak na czysty rozum, tylko okażmy trochę tego człowieczeństwa jednak.
  • Odpowiedz
@Nostrian: podczas rewolucji przemysłowej np w UK między innymi tak daleko zaszli bo praktycznie każdy miał kobietę w domu i był w jakimś stopniu spełniony i się realizował w pracy,
Natomiast zastanawia mnie jak całe rzesze facetów bez baby będą ciągnąć ten świat do przodu skoro 20% chadow rucha 80% kobiet obecnie, a na związek nie ma co liczyć dla przeciętnego Mirka. I jeśli większy % facetów sobie tą sytuację uświadomi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nostrian: Wielkie XD

Co do pierwszego nikt im nie nakładał żadnych kagańców a że tak to może wyglądało to już ich problem ze nic z tym nie zrobiły

Co do drugiego kobiety są zainteresowane mężczyznami tylko jak coś mają a same nic nie wnoszą

Co do trzeciego to już zależy jak jest kontakt pomiędzy partnerami jak nie będzie dużego to ona będzie się smacic

Co do czwartego to już tak mężczyźni
  • Odpowiedz
@Nostrian: ale #!$%@? xD nie róbcie już z bab istot bez uczuć, są wyrachowane, chłodno kalkulują i często są w #!$%@? zepsute ale nawet jak taka zimna suka się zakocha to robi się miękka jak plastelina. To raz, dwa baby które dostają codziennie #!$%@? za za słoną zupe a i tak kochają swojego misia i go bronią, dla niektórych taki agresywny misio bywa ważniejszy niz własny bachor. Można tak wymieniać bez
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Twój post jasno sugeruje jedno: "jak będziesz umiał grać w grę to będziesz umiał dostawać od kobiet to co chcesz, a umiem i jest całkiem spoko". Ja To wiem, ale kompletnie mi to nie odpowiada i nie wystarcza, to za mało.

Może Ty umiesz udawać całe życie kogoś kim nie jesteś tylko po to aby utrzymywać kobiece zainteresowanie ale nie ja. Nie wyobrażam sobie udawania alfa klauna przez dłużej
  • Odpowiedz
@Nostrian: ale byczku oceniasz znów kogoś swoją miarą, nie mam na celu cię obrazić ale niektórzy faceci są po prostu rozmowni, potrafią utrzymać zainteresowanie kobiety swoją osobą nie spermiąc do niej i nikogo nie udając (social skill) dlatego ten wywód na górze to gówno prawda. Jakbyś dodał tam kropeczkę czy gwiazdkę że dotyczy to tylko #!$%@? to wtedy bym Ci przyznał rację ale wrzucasz wszystkich do jednego wora i sugerujesz, że
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Mam już na tyle dużo lat aby odpowiedzieć jedno: brzmi jak pozer jaki chce się dowartościować

"może to inni mają problemy, ale ja nie mam, jestem lepszy niż inni, widzicie?!"

Jedne stereotypy potępiasz, a inne uskuteczniasz bo to dla ciebie wygodne. Jesteś uosobieniem tego czego nie lubię w mężczyznach.
  • Odpowiedz
@Nostrian: serio mój post odebrałeś jako próbe dowartościowania się? XD w porównaniu do jakichś Oskarków pędzlaków w salonowym audi od starego to jestem mały miki ale urobić laskę to nie jest jakiś wielki wyczyn. Rozumiem, że dla Ciebie każdy kto otwarcie mówi że nie ma problemu ze stworzeniem związku albo ogarnięcia sobie w weekend tinderówki to pozer i kłamca? Ktoś kiedyś pisał, że nie warto z wami gadać bo to jak
  • Odpowiedz
@Laukaer: nie chodzi o to, że nie potrzebują. Kobiety były zniewolone i musiały brać to co im dawano. Były zmuszane do małżeństw. Wyobraźmy sobie sytuację gdzie mezdzyxzna musi wziąć ślub z kobietą która waży ponad 100 kg, śmierdzi, odstępuje od przyjętego kanonu piękna i musi wziąć ślub z facetem który wniesie duży posag, pozycję, tytuł itp. mężczyzna by się na to godził tak samo jak kobiety musiały to robić. To trwało
  • Odpowiedz
@Winsomegirl: To, że media społecznościowe i aplikacje randkowe przekonały kobiety, że są warte więcej niż rzeczywiście są, że są piękniejsze niż w rzeczywistości są. Przeciętna dziewczyna uważa się dzisiaj za piękność i to jest problem.

Wiesz, że około 28% mężczyzn w wieku 18-32 lata nie ma żadnych kontaktów fizycznych z kobietami? 10 lat temu to było 18%. Tendencja jest wzrostowa bo każda młoda "szara myszka" myśli, że zostanie wybrana przez chada
  • Odpowiedz
@Nostrian: taką narrację daje wam wykop a nie prawdziwe życie (nie liczę tu osób które wymagają modelki 10/10) taką narrację dają również rodzice "jesteś najważniejszą księżniczką na świecie" i większość tatusiów to robi więc to jest wasza wina. Zdecydowana większość matek stara się wpajać kobietom racjonalne postępowanie, owszem kobiety również mają w tym udział ale proszę nie mieszać w to tylko jednej płci
  • Odpowiedz