Wpis z mikrobloga

@darkseeker: Może jesteś po prostu brzydki. ¯_(ツ)_/¯ A tak na serio. Ten portal kilka lat temu był całkiem super opcją i poznanie kogoś z kim mogłeś pogadać (spotkać się) było bardzo łatwe. Wszystko zaczęło iść w nieco innym kierunku, gdy pojawiły się smartfony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fox7er: Właśnie obawiam się, że one mogą mieć tam tak samo zawalone skrzynki jak np. na tinderze laski mają.
A, że chłop jest nie wiadomo który u nich w kolejce to się nie doczeka na odpowiedz. To męczące psychicznie tym bardziej, że nie wysyłam samego "Hej", tylko próbuje ze 2 zdania sklecić. Eehh
@darkseeker: Kiedyś na próbę założyłem fejkowe konto, aby sprawdzić to, jak zagadują faceci i zdecydowana większość to było: „hej co tam”. Te co były bardziej obszerne wyglądały, jak kopiuj-wklej i wysłane do kilkunastu dziewczyn. Ale był jeden hit. Gościu nagrał filmik i wysyłał linka na którym składał życzenia z okazji dzień kobiet. Więc, gdyby jakaś wpadła Ci szczególnie w oko i zdecydowałbyś się na taką odwagę (najlepiej nagranie skierowane w jej
@Fox7er: Z tym filmikiem to wydaje mi się już zbyt desperackie.( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wiem jednak, że gdybym miał wygląd to by i na zwykłe hej odpisywały.
Cóż będę próbował dalej, bo im bardziej jestem olewany, tym bardziej się motywuję. Choć wiadomo są to ostatnie podrygi gościa będącego na dnie towarzyskim.