Wpis z mikrobloga

Cześć!
Zdecydowane #chwalesie bo 25.11 obroniłem magistra sztuki. Konstrukcja poniżej o tytule Refrakcja, to mój dyplom główny i jest połączeniem witrażu klasycznego, neonu i konstrukcji stalowej. Nie jestem jednym z tych artystów, co to w jednej kresce pokazują całą swoją duszę, dlatego mój dyplom miał być pokazem zdobytych przez czas studiów doświadczeń i umiejętności. Skojarzenia z Bauhausem i Art Deco będą nieprzypadkowe, bo są to dwa ruchy, bardzo bliskie mojemu poczuciu estetyki. Tymczasem #pijciezemnokompot , na wszelkie pytania chętnie odpowiem i nie - jeszcze nie składałem CV do maka ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sztuka #neon #witraz #sztukiplastyczne
vikvik - Cześć!
Zdecydowane #chwalesie bo 25.11 obroniłem magistra sztuki. Konstrukcj...

źródło: comment_1638561943XyWXHof0SX33CieNZRMoE2.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

e


@vikvik: Nie rozumiem takiej sztuki, ale ja w sumie to w ogóle sztuki nie rozumiem. Nie mniej gratuluję uzyskania tytułu magistra i życzę dużo sukcesów na nowej drodze życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@insystem: Dziękuje! Osobiście też w dużej mierze nie rozumiem obecnej sztuki. Sam wyznaje zasadę w której umiejętności rzemieślnicze powinny dominować nad tak zwanym artyzmem i nie ukrywam, że wśród „mojej społeczności” jest to opinia różnorako odbierana (często nieprzychylnie). Niejednokrotnie spotykałem się z osobami, które rozpoczynały studia z wielkim przekonaniem o swoim wielkim rozwinięciu duchowym, o pewności „swojej sztuki”, gdzie umiejętności, bądź najzwyklejsza wiedza techniczna była zerowa. Niestety nic nie zapowiada
  • Odpowiedz