Wpis z mikrobloga

@kinollos z tego co kojarzę Magury wyższy model, mi też trochę lepiej pasuje ich modulacja ale to sprawa osobista. Ja od lat nie jeżdżę już na Shimano bo tak się rowery zgrywaly ale wciąż tęsknię... Zwłaszcza jak mam to odpowietrzyć :)
@kinollos: tak na dobrą sprawę, to Shimano są aż tak dobre. Sram są spoko, żona na rowerze ma Tektro - też dają radę. Wszystko zależy do naprawdę wielu czynników. Sram i Tektro mają jednak DOT a nie olei mineralny (jak jest w Shimano), serwisowanie jest trudniejsze i to w sumie "tyle". Jak działają, to raczej dużej różnicy nie będzie.
Do czego chcesz tych hamulców używać? Jakieś wyścigi, ambitne zjazdy, ambitne MTB
@kinollos: Jeżeli kupujesz rower z nimi nie ma co przesadzać, lekki nie jestem i bez problemu się zatrzymuje w najróżniejszych warunkach. Kumplowi padły po 1000km.
@Evo6: @k3lt: hmm, może być. Mój brat miał w nich BOT, ale nie wiem który model. Żona, nawet nie wiem co ma wlane, jakie klocki - rower ma dwa lata, a przejechane może 100km :D

@kinollos: tak, dlatego też pisałem o zastosowaniu. Niektórym wystarczy coś zwykłego. Rozumiem, że masz już rower z tymi hamulcami Sram? wg starego porzekadła: jeździć, obserwować.