Wpis z mikrobloga

#tauron #fotowoltaika Właśnie założyłem fotowoltaikę. Dzwonie na infolinie z pytaniem o "pakiet" który mam wybrany. Prosument Komfort Plus. Babeczka bardzo pokrętnie tłumaczyła że mogę wszystko wybrać ale że są jakieś dodatkowe opłaty itepe itd. że w tym mam serwisanta i do 3tys. zł do wykorzystania coś tam coś. NIGDY Z TEGO NIE KORZYSTAŁEM I NIE BĘDĘ KROZYSTAŁ Mam wrażenie że nie potrzebny mi taki pakiet.

Nie chce żadnego serwisanta, po prostu chce PRĄD i tyle. Czy ktoś sie zna, porównywał te "PAKIETY"?? Nigdzie nie moge znależć porównania co jaki pakiet daje.
  • 12
  • Odpowiedz
@kamilg16: Jasne że tak. I najlepiej nic przez telefon tylko iść do punktu obsługi, na żywo nie powinni tak dobrze wciskać kitu :] Okres rozliczenia półroczny, czysta taryfa, faktury na maila i masz z głowy. Ja mam G12w bo mi tak pasowało ale to już każdy musi sobie sprawdzić.
  • Odpowiedz
  • 0
@hocuspocus fotowoltaika zakładania około 2 tygodni temu. Nie wiem czy się wyrobiłem we tygodniach. Wysłałem w sobotę na szybko wiadomość na ebok żeby mieć podkładkę zgłoszenie. W poniedziałek będę dzwonił na infolinię, bo do punktu obsługi to trzeba się teraz umawiać.
  • Odpowiedz
@kamilg16 udało Ci się to odkręcić? Skoro miałeś wcześniej to wybrane to przy przejściu na FV to pewnie wcześniej też miałeś komfort plus i musisz to mieć jakiś okres (3 lata?).

Czy po podłączaniu FV w aneksie który dostałeś masz w paragrafie 2, punkt "f) rozpocznie wytwarzanie Energii elektrycznej w Mikroinstalacji i zobowiązuje się poinformować Sprzedawcę o dacie wprowadzenia po raz pierwszy Energii elektrycznej do sieci OSD?"

Czy pomimo zgłoszenie FV trzeba
  • Odpowiedz