Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
Dziecko nie jest winne, no nie jest dlatego trzeba je ratować od tych meliniarzy, dla których jutu i mitomania jest ważniejsza niż córka. Odpowiedzialny i kochający ojciec pozwala na to aby przez jego gulki, pijackie wybryki grożenie śmiercią, dziecko było poniżane przez rówieśników? Zawsze uważałem, że osoby którym w życiu się nie układa czy są jak te mameje z mineralnej nie powinny mieć dzieci. Amelka nie chodzi, nie mówi, znając życie będzie potrzebowała pomocy, a kto jej udzieli skoro beczki same jej potrzebują? Nikt się ciebie beczki uszata nie boi, raczej ty powinieneś się bać, ale jesteś takim #!$%@? debilem, że nie postrzegasz sytuacji w której się znajdujesz od zawsze pajacu. Kutko i ma temat bec
#bonzo
  • 4
@nietykajsienarkotykow: Takie osoby jak tajgej powinny być kastrowane xD, jest w wieku mojej siostrzenicy a widząc filmik z Amelią, to sie zastanawiałem czy to dziecko ma 1,5 roku. Te dziecko od uszatej małpy nie zaznaje miłości, dla niego liczą się benefity płynące z posiadania "potomka" Młodej szkoda, ale lepiej by wyszło gdyby trafiła do kochającej rodziny, chociaż dla Tajgeja to nie pomogło, patologie miał w genach i na patologie wyrósł mimo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Dziarskiluj: zgadza się. To jest jakiś żart. Ja rozumiem, że jest bieda, nie jedno dziecko się w niej wychowało, ale #!$%@?. Ona jest zostawiona sama sobie i jeśli zostanie z nimi jej stan będzie się pogarszał. Czego ma się od nich nauczyć, od pajaca powtarzanie w kółko tego typu a od menelicy jej #!$%@? i debilizmu? #!$%@? surrealizm zwany mops łódź