Wpis z mikrobloga

mów mi i przypominaj więcej (ʘʘ) pamiętam jak kupiłem nagrywarkę CD firmy HP z prędkością x4!!! 50 minut wypalania płyty CD 650mb


@Dumle007: x4 to na bogato, ja miałem Mitsumi x1, jak się przegrywało np. Simsy z dodatkami (chyba z 8 płyt?) to wychodziło tego grubo ponad 16 godzin (bo jeszcze drugie tyle po nagraniu leciał jakiś test zgodności). Była rotacja rodzinna, co dwie godziny albo
  • Odpowiedz
@Silvestre_Cucumeris: dokładnie i na koniec jeszcze ten test co trwał tyle samo co nagrywanie, ale coś mi świtą że był chyba też test próbny który się robiło dla pewności czy dobrze płyta się wypali (_ )
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dumle007: ja mialem te lepsze, x540. Z osobnym sterowaniem glosnosci i wyjsciem na słuchawki. Zajebiście graly. Kupiłem je za dzieciaka za chyba 240zl, kilka lat później one dalej cene trzymaly
  • Odpowiedz
@kavior: A ja dalej mam te x-540 + dźwiękówkę zewnętrzną Creative X-Fi 5.1. Już dawno bym je wymienił na coś bardziej współczesnego, ale nie chcą się zepsuć same z siebie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaajus: mi zaczal jeden głosnik pierdziec lekko, glownie przy zmianie głośności. Ale nie pamiętam czy to było od glosnika czy od tego pokrętła, to było dawno temu. Zmienilem pcta na lapka, i miejsce siedzenia z nim w domu i poszly do piwnicy. Proponowalem je wielu znajomym, nikt nie chciał. Polezaly w tej piwnicy z 8 lat i je chyba wyrzucilem na śmietnik o ile dobrze pamiętam. Albo tam dalej leza
  • Odpowiedz
trzeci pc a karta dźwiękowa nadal ta sama od 2007, żadna integra się nie zbliżyła nawet

@bradan: miałem ją z X530, które nadal mam przy kompie jak piszę tego posta, i powiem szczerze, że Creative za karty dźwiękowe to powinien dostać po ryju, za te ich #!$%@? sterowniki. Sprzedałem to, i wolę topowe zintegrowane Realteki.
@Dumle007: te głosniki są nie do zabicia, ale jakość dźwięku jest takie 3/10,
  • Odpowiedz