Wpis z mikrobloga

@Anesa: No trochę narwana. Inpost paczki jeszcze nie odesłal do nadawcy, bo jeszcze masz czas przesyłkę odebrać z paczkomatu, więc jej wiadomosci są troche nie na miejscu. Moglaby sie pruć jutro o to, ze nie odebralas
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@dzieju41: wlasnie pytam się chłopa, czy ja #!$%@? I nie ceniam racjonalnie sytuacji, to powiedział, że TYM RAZEM nie i że pewnie potrzebuje tych pieniędzy na cito, jak powiedziałam że chodzi o 8 zł to już nie ma argumentów. Może się #!$%@? ze jej przychodzą powiadomienia, że jeszcze nie odebrałam. Najśmieszniejsze jest to że termin jeszcze nie minął :D
  • Odpowiedz
@Anesa: pewnie jakieś złe doświadczenia i zdarzyło już jej się, że ktoś nie odebrał paczki. Jebnięta, nie jebnięta - po prostu jej napisz, że dzisiaj odbierzesz, bo masz jeszcze czas zamiast kręcić Małysza.
  • Odpowiedz
@Anesa: jeeesssu jak ja nie cierpie takich napinaczy, JUZ, TERAZ, NATYCHMIAST, ROBISZ MI LASKE?, POSWIECAM SIE, NIE DOCENIASZ MNIE....

czy wiekszosc lasek musi miec taką postawe?

(°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Anesa:

mojej pracy


no w #!$%@? się napracowała, zrobiła zdjęcia ubrania i wystawiła na Vinted, ciężka sprawa faktycznie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@KapitanNapletoR: dziś akurat mam czas na oba. Wyobraź sobie, że paczkomatu nie mam w kuchni tylko trzeba do niego pojechać. Mam studia, prace, wolontariat i dodatkowe projekty więc jestem naprawdę zajęta. Dziwię się, że się dziwisz, że ktoś nie miał czasu na wycieczkę do paczkomatu, musisz mieć piękne zycie
  • Odpowiedz