Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zamiast zestawienia #unknownews dzielę się z Wami wynikami ankiety sprzed 2 tygodni (to ta, w której pytałem o polecane przez Was narzędzia i gadżety).

https://mrugalski.pl/nl/wu/763FP763zTuyoBJwtk07kPWHjw

Kto brał udział w ankiecie, ten dostał PDFa na maila wczoraj.
Kto jest zapisany na newsletter, ten dostał dzisiaj, a Ty... przeczytasz sobie newsletter w linku powyżej.

Tagi: #technologia #ciekawostki #produktywnosc
imlmpe - Dzisiaj zamiast zestawienia #unknowNews dzielę się z Wami wynikami ankiety s...

źródło: comment_1638526353XqDNlYb4th8WB3C10MxXoS.jpg

Pobierz
  • 38
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@imlmpe: ja #!$%@? xD dajesz jakieś chore zabezpieczenia, niby piszesz, żeby tylko kliknąć w pobierz z tym mailem co jest, a i tak wywala błąd, oczywiście tymczasowe maile blokujesz, co jeszcze? chyba Ci trochę woda sodowa do głowy uderzyła, robisz dobrą robotę, ale przesadzasz w drugą stronę.
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@imlmpe: Twoja obecna strategia, o ile zrozumiała z Twojej perspektywy, IMO jest szalenie nie optymalna

- zdziwiłbym się, gdybyś dzisiaj miał "dobrą konwersję"
- jest szalenie w*****ająca

Proponowałbym alternatywne podejścia, np.:

1. Osoby zapisane na newsletter dostaną unknownews dzień wcześniej
2. Jeżeli chcesz przypodobać się wykopowiczom, to dodaj opcje możliwości otrzymywania newslettera w wiadomości prywatnej na wykopie
3. Osoby zapisane na newsletter dostaną gratis jeden losowy wpis z tych, które masz
Jeżeli chcesz dodatkowo zachęcać ludzi do bycia twoim patronem, to rób dla nich "shout out".


@imlmpe: ludzie chętniej niż za treści... z chęcią zapłacą za poczucie bycia "exclusive" (ale to musi być widoczne że jest exclusive... stąd takie podziękowania) oraz za publiczny indiwidualny acknowledgment z twojej strony i podziękowanie na forum publicznym.
@imlmpe: no i osiągnąłeś to, że i tak znalazłem domenę, której nie zablokowałeś i wpakowałem Ci kolejnego tymczasowego maila do bazy, a plik sobie pobrałem bez podawania własnego. Dawałeś jakąś małą marchewkę do tej pory (newsletter dzień wcześniej, linki tylko dla patronów), ale przestało Ci to wystarczać, więc sięgnąłeś po kija w postaci tego co widzimy wyżej. Nie tędy droga. Zaraz zatoczysz cykl mikrobloggera i tyle z tego będzie.