Wpis z mikrobloga

[React] [CSS] [HTML]

mam taką strukturę:
{text}

`

I są z nią związane problemy, jeśli ustawie width na jakąś dziką wartość typu 2000 px to jakimś magicznym sposobem do obiektu typu Grid dodaje mi margin z prawej strony aby wypełnić zawartośc do tego 2000px i rozjedża mi całą stronę.

1. Mam wrazenie ze powinienem to chyba inaczej zakodować

2. A drugi problem to jest taki, że jak dostane z API słowo np co ma 200 znaków to break-word mi nie działa. Nie wiem dlaczego.(word-break: break-word;)

#webdev #naukaprogramowania #programowanie
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kohlrabi: chce na bazie danych z api zbudować strukture strony z elementow typu img, p, h1-6,span ale tez strukturalnych typu grid i flex.

I wymyslilem sobie ze we flex moge ustawic wartosc end, start, center ktore pozwoli mi cos wysrodkowac ale najpierw musze ustalic customowy rozmiar czegos takiego jak np

A do tego eymyslilem konfiguracje typu ustawienie bold, i innych gowien. A teraz sklejam css zeby to dzialalo xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kohlrabi: w sensie ona sie customowo tworzy, anie ze pytam o tekst, pytam o element i dostaje ze mam zrovic P i kolejne 20 rzeczy co moge ustawic i to mo buduje komponent ktory trafia do glownego flexa albo jeśli wczesniej byl flex/grid to do odpowiedniego flexa lub grida
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kohlrabi: w jakim sensie, chodzi ci o srodkowanie czego, tekstu paddingiem?

Mi cjodzi o wrzucenie do flexa row i ustalenie pozycji na środku i tyle. Jeden element wysrodkowany.
  • Odpowiedz