Wpis z mikrobloga

#programowanie #kiciochpyta #webdev #pracbaza
Szukam cały czas jakieś stałej dorywczej pracy.
Tydzień temu odpisałem na ogłoszenie, bo jakaś firma reklamowa szukała osoby która będzie kodowała strony z figmy.
Szukają osoby do przyuczenia.
Spoko
Płacą 25 zł za godzinę.

Dostałem pierwsze strony do zakodowania (3 projekty) na jakiej podstawie mam im podać ile godzin pracowałem nad stroną ?
Nie wiem mam sobie stoper uruchamiać ? I np. go zatrzymywać jak szukam rozwiązania w necie ?
Bo chciałbym mieć te robotę ale nie chciałbym żeby się zniechęcili jak im np. napiszę 10 godzin a ktoś inny by to zakodował np w 5 ?
  • 17
@kodecss: Jak mam do zrobienia jakąś prywatę to korzystam sobie z tego narzędzia: https://toggl.com/track/ i licznik zatrzymuję tylko jak muszę zająć się czymś zupełnie innym. Na koniec policz sobie ile Ci wyszło, i jeśli uznasz, że trochę za dużo czasu poświęciłeś na projekt to zejdź z końcowej ceny.
Ile coś takiego powinno trwać


@kodecss: No ja Ci nie odpowiem na to pytanie bo nie znam twojego projektu, ale ja sobie liczę, że tak średnio złożony widok to 15-20h pracy + ewentualnie jakieś poprawki/zmiany. Na twoim miejscu po prostu jeśli na czymś bym się zaciął i uznał, że osoba z większym doświadczeniem poradziłaby sobie szybciej, to bym od końcowej kwoty/czasu odjął tam te 5-10%, ale też bez przesady, bo stawka