Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
O człowieku, ale inFakt dowalił stawkę na przyszły rok - 220 pln netto/msc, gdzie w dotychczas płaciłem 150 :o

Rozumiem, że inflacja oraz Polski Wał zrobią swoje i wszyscy podnoszą ceny, ale żeby aż tak?

Mam drogie Mirki pytanie - część z Was zapewne dostała od swoich księgowych (niekoniecznie infaktowych) info, że stawka idzie w górę. Czy możecie powiedzieć ile mniej-wiecej może wynosić księgowość w przyszłym roku?

Może kogoś do polecenia z #krakow macie?

Tester here, zapewne w przyszłym roku przejdę na ryczałt, jedna faktura, parę kosztów.
#ksiegowosc #infakt #jdg #b2b
  • 31
@SuperStefan: a 2 lata temu 99zł/msc :D od zeszłego 130, na ten 180, a na przyszły jeszcze nie dostałem.

Myślę że częściowo inflacja, a częściowo odcinają kupony. W końcu ludziom nie chce zmieniać się softu, jak już są przyzwyczajeni, mają wszystko tutaj albo są zintegrowani.
@SuperStefan: Wszystkie usługi księgowe od nowego roku pójdą w górę. Po pierwsze przez inflację, a po drugie (i najważniejsze) przez Polski Ład. To nie są jakieś tam zmiany, to jest wywrócenie przepisów podatkowych do góry nogami i to na przestrzeni niecałych 2 miesięcy.

Producenci softu będą mieli teraz ciężki okres, żeby te wszystkie zmiany wprowadzić.
@SuperStefan planuje tak z 15 procent do góry żeby zostać na tym samym co jest teraz. Praktyczny aspekt inflacji i podniesienia podatków. Nie zdecydowałem jeszcze czy przypadkiem nie zrobić z tego minimum 50 zł do góry z okazji nowych obowiązkowych raportów do ZUS.
@SuperStefan: Nie myślałeś żeby opłacić abonament na więcej niż 1 miesiąc? Za 6 i 12 miesięcy masz gwarancję stałej ceny.

Gwarancja stałej ceny oznacza, że w wybranym czasie trwania abonamentu, księgowy nie zmieni ustalonej kwoty za usługę księgową.