Wpis z mikrobloga

@SamWieszK0t: Tak się składa że odmieniło, obecnie jestem w trakcie monk mode ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli miałbym stwierdzić czy warto robić... to tak, zdecydowanie. Poza zwiększoną pewnością siebie, skupieniem, jakimś poczuciem szczęścia i motywacji to oczywiście czuję się bardziej "czysty". Mózg nie myśli ciągnie o jednym i mogę się skupić na samorozwoju czy tak natarczywie pożądanym dzisiaj spokoju. Muzyka jest wyrazistsza, emocje lepiej odczuwalne, czuję
  • Odpowiedz
@SamWieszK0t: Monk mode ma sens tylko i wylacznie jezeli masz wyznaczone cele na samo monk mode i na to co zrobisz po nim. Wylaczam sie co 3-4 lata na jakis rok, ale to po jakichs wyprowadzkach, przeprowadzkach, odcieciach od kobiety, czy jak ostatnio odciecia od melo ktore nioslo mnie juz za bardzo. Udawanie ze jestes w monk mode zeby zracjonalizowac neet, przegryw albo brak pomyslu na zycie to glupota eskapizm
  • Odpowiedz
@Sorce_Eastwood: gdybym sam wiedział coś więcej to bym tutaj nie pytał ( ͡º ͜ʖ͡º)
@fiir: mam określone cele do których potrzeba mi metody i asceza jest najlepszym rozwiązaniem jakie przychodzi mi do głowy.

odcieciach od kobiety

u mnie podobnie, tylko nie od kobiety a od kobiet
  • Odpowiedz