Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, nie wierzę xD Ta korporacja to mem, kiedy oni w ogóle wydali ostatnio gierkę AAA bez wywoływania ogólnoświatowej inby, nurkujących cen akcji i fali hejtu?

ME Andromeda - Fuck up
Battlefront 1 - fuck up
Battlefront 2 - jeszcze większy fuck up + jazda po bandzie bez hamulców
Anthem - fuck up
BF 2042 - całkowita katastrofa i poziom bezczelności ocierający się o absurd xD

Modern Gaming #!$%@? ich mać xD

#battlefield #gry #pcmasterrace
szejk_wojak - Ja #!$%@?ę, nie wierzę xD Ta korporacja to mem, kiedy oni w ogóle wydal...

źródło: comment_1638478086bhzgI29C4ShLdVkXqhH2l2.jpg

Pobierz
  • 16
@Leel00 Wydają grę technicznie spieprzoną, z masą bugów, brakiem balansu, #!$%@? projektem map. Wszyscy jadą po niej równo, a oni zamiast zająć się rzeczami technicznymi i naprawiacymi rozgrywkę wrzucają płatne skiny Mikołaja i czołgu w renifery ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Battle-Joke, a nie Battlefield.
@Just_Doesnt_Know: @Leel00: @HiT92: niestety cdprojektred też już wszedł na tą drogę, niestety stworzenie gry to milion problemów, niektóre rzeczy są bardzo trudne i właściwie często sporo pracy nad każdym jednym elementem ledwo zauważalne przez graczy, jest to sztuka trudniejsza nawet od kręcenia filmów - jak się go zrobi to jest zwarta całość, z produkcjami zwłaszcza z otwartymi światami jest całkowicie odwrotnie, i prezesi dokładnie rozumieją żeby zarabiać, tylko na
Jakiś skrót dla niegrających?


@Leel00: urwali kurze złote jaja i założyli czapkę mikołaja xD

Mają markę o nazwie Battlefield, która od 20 lat zyskiwała rzesze fanów ze względu na swoją unikatowość na polu multiplayerowych shooterów. Bywały części lepsze i gorsze ale to zawsze był ten sam Battlefield. Gra celowała w trochę starszych odbiorców, mimo że rozgrywka była arcade'owa to jednak wymuszała minimum pomyślunku i namiastki taktyki.

Aż do obecnej części, tj.
przez to #!$%@?łe online tez prędko nie wyjdzie


@slodki-tomus: To TES online jednak się przebił? xD Zatrzymałem się na etapie premiery, kiedy gierka okazała się mierna a poza tym to MMO więc nie byłem zainteresowany.

Bardziej wydawało mi się, że po prostu bez żenady ciągną hajs ze Skyrima wydając pięćdziesiątą siódmą edycję specjalną z mieczem w kształcie #!$%@?.
ME Andromeda - Fuck up

Battlefront 1 - fuck up

Battlefront 2 - jeszcze większy fuck up + jazda po bandzie bez hamulców

Anthem - fuck up

BF 2042 - całkowita katastrofa i poziom bezczelności ocierający się o absurd xD


@szejk_wojak: Tymczasem FIFA, Madden i NBA dalej wypuszczają coroczne aktualizacje za 260zł a gracze jeszcze ich bronią. xD