Wpis z mikrobloga

Jakże niesamowicie nalezy byc zorganizowanym aby w natloku codziennych obowiazków miec czas na ala prase na robienie zakupów po ala prasy łatwienie swoich spraw nagrywanie gniotów spamowanie linkami swojego #!$%@? panpendża na innych panpendżach cowieczorne strymy nie strymy innerzeszy. Ja akat kończe drugi tydzien ala ullopu od ala prasy a #!$%@? jestem prasom po same uszy i ze niby ullop #!$%@? smieszne toto. A uszata małpa siedzi na dupie coś tam #!$%@? jak cfel przeproszeniem czekając na donejty dlatego przypominam kazda złotówka wysłana melinowi oddala go od podjecia nomalnej prasy i wzięcia w pełni odpowiedzialności za siebie oraz ala rozine
#bonzo
Pobierz martin-grx - Jakże niesamowicie nalezy byc zorganizowanym aby w natloku codziennych o...
źródło: comment_1638454346sM3O1j1tpxNdTo5PCCxgL0.jpg
  • 3
@martin-grx: Przewijają mi się te posty dotyczące Bonza dosyć często tutaj i większość z nich jest o tym, żeby nie wpłacać mu szmalu, że melin, że dziecku rowerka nie kupił i tak dalej. Generalnie #!$%@? go z góry na dół, co rozumiem i szanuję. Nie kumam tylko po co w takim razie wy go w ogóle oglądacie? Z jednej strony chcecie, żeby mu się nie udawało zarabianie na YT, a z
@ktomizajalnazwy: kiedys ogladalem go bo bylo wesolo i z kumorkiem pozniej stal sie chamski i roszczeniowy a na jaw zaczelo wyplywac coraz wiecej jego klamstw, wydaje mi sie ze wiekszosc osob na tagu jest po to aby pietnowac jego zachowania i obnazac wszelakie oszustwa ktorych sie dopuszcza. Osobiscie nic do niego nie mam ale jego butne zachowanie i sposob w jaki oboje zajmuja sie wlasnym dzieckiem jest naprawde daleki od ogolnie
@ktomizajalnazwy: to akat bardzo proste. Uszok jest bardzo zabawny gdy się uruchamia, bo ktoś coś o nim napisał, gdy jest raz po raz przyłapywany na kłamstwie i zamiast się przyznać brnie dalej w kolejne, ale najśmieszniejszy jest jak wchodzi z kolejnymi osobami w jakiś internetowy konflikt i za każdym #!$%@? razem przegrywa z kretesem