Wpis z mikrobloga

All in all, patrząc na całość sezonu według mnie najbardziej w porządku dziewczyną była Vanessa. Miała swoje dziwactwa i pewne zachowania typu "jestem damą", które faktycznie mogły irytować widzów, ale koniec końców jeśli chodzi o relacje z innymi była naprawdę fair i szczera. Nie zbłaźniła się też w żaden sposób (akcja z klapkami pamiętna, ale to nie żaden poziom Ochy, Mechanika Karoliny czy Karyny Kasi XD), nikomu nie odwaliła żadnej przykrości, potrafiła spędzać dobrze czas bezkonfliktowo, ładnie się wypowiadała, a jej przemowa pożegnalna nie zawierała ani kszty jadu. Vanesska w ogólnym podsumowaniu dla mnie jest i najpiękniejszą uczestniczką tej edycji, i najbardziej okej.

#hotelparadise
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spiewpralce: może była najładniejsza ze wszystkich uczestniczek tego sezonu, ale gdy się odezwała, odechciewało się jej oglądać. Każde jej słowo było tak sztuczne, jakby nauczyła się kilku formułek z podręcznika i recytowała je, gdy mowila cokolwiek przed kamerą
@spiewpralce: ten moment gdy bycie fair i szczerym urastają do rangi mega komplementów, jeżeli chodzi o płeć kobiecą. W sumie masz racje- tak własnie jest, ale jaka to szkoda. Takie rzeczy są normalne wśród mężczyzn.
@spiewpralce: Najładniejsza ze wszystkich edycji, ja ją odebrałem jako inteligentna kobietę. Myśle, że ciężko jej się było otworzyć przed kamerami, jednak czasami się otwierała i ja ją odebrałem jako bardzo pozytywna osobę.